OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 XI 2021 R

34. NIEDZIELA ZWYKŁA

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

21. 11. 2021

1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas mszy św. o godz. 11.00 nastąpi odnowienie przyrzeczeń ministranckich oraz przyjęcie kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza. O godz. 17.00 wspólna modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach.

2. Dzisiaj gościmy osoby pracujące w schronisku im. św. br. Alberta we Wrocławiu, które dzielą się doświadczeniem pracy w tym miejscu i zachęcają do pomocy osobom bezdomnym.

3. We wtorek 23 XI organizujemy wyjazd do kina w Środzie Śl. na projekcję filmu „Nędzarz i madame” o godz. 19.00.

4. W czwartek 25 XI spotkanie rady parafialnej po mszy św. na plebanii. W czasie tego spotkania wyłonimy delegata (1/2 osoby) na spotkanie przedstawicieli rad parafialnych 27 XI we Wrocławiu.

5. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. W pierwszą niedzielę Adwentu święcimy opłatki, które przekazuje się przedstawicielom rodzin.

6. W związku z sytuacją na naszej wschodniej granicy jutro rozpoczniemy nowennę do św. Andrzeja Boboli, który jest patronem naszej Ojczyzny. Modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo i ochronę dla Niej.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Niedziela 21 XI 2021

godz.8.00++ Jadwiga (1.r. śm.), Waldemar, Ryszard, Adam z rodz.

Dziwer oraz zmarli z rodziny

godz.11.00 – ++ Halina Czerwona (6.r. śm.), Józef Czerwony, za

zmarłych rodziców

godz.19.00 – ++ Marianna, Edward, zmarli dziadkowie z obu stron

Poniedziałek godz.18.00 – + Antoni Okrajek (od siostry Heleny z rodziną)

Wtorek godz. 18.00 – + Maria Szerszunowicz (od koleżanki Barbary z

Wrocławia)

Środa godz. 18.00 – ++ Janina Tomaszewska, Józefa Kocur

Czwartek godz. 18.00 – ++ Maria, Wacław, Wojciech Grening oraz zmarli z

rodziny

Piątek godz. 18.00 – w 89. r. urodzin Katarzyny Maziarz

Sobota godz. 8.00 – + Antoni Okrajek (od siostry Zofii z rodziną)

godz. 16.00 – msza św. w Lubiatowie

Niedziela 28 XI 2021

godz.8.00++ Halina Józef Czerwoni, za zmarłych rodziców z obu stron

godz.11.00 – ++ Kazimiera Kunik (10.r. śm.), Stanisław Kunik, o radość

życia wiecznego

godz.19.00 – + Zdzisław Suszycki, za zmarłych rodziców i rodzeństwo

8. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę: Bogusława Włodarczyk, Katarzyna i Jacek Sikora, Władysław Haczkiewicz, Katarzyna i Andrzej Moszczyńscy, Stanisław Wojczyszyn, Marta Raczkowska, Marta Słota, Wacław Przyłucki, Damian Szkopiak, Bogusława Kaczmarska, Zbigniew Liskiewicz

W tym tygodniu prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Wrocławskiej.