OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17 X 2021 R

29. NIEDZIELA ZWYKŁA

17. 10. 2021

1. Nabożeństwo różańcowe w dniu dzisiejszym o godz. 17.00.

2. Tydzień temu papież Franciszek rozpoczął uroczyście XVI Zgromadzenie Ogólne Synodu Biskupów na temat: „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo, misja”.

3. W tym tygodniu: w poniedziałek przypada święto św. Łukasza, Ewangelisty, w piątek wspominamy św. Jana Pawła II.

4. W czwartek w parafii Wniebowzięcia NMP w Głosce podczas mszy św. o godz. 18.00 zostanie udzielony sakrament bierzmowania m.in. młodzieży z naszej parafii. Dlatego msza św. w czwartek w naszym kościele o godz. 8.00.

5. Nabożeństwa różańcowe w tym tygodniu w naszym kościele (od poniedziałku do piątku z wyj. czwartku) o godz. 17.30. Zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

6. Przy plebanii można składać na rzecz seminarium duchownego płody rolne. Wszystkim ofiarodawcom niech Bóg wynagrodzi.

7. Zbliża się miesiąc listopad – czas szczególnej modlitwy za zmarłych. Przy wejściu/wyjściu z kościoła wyłożone są kartki wspominkowe.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Niedziela 17 X 2021

godz.8.00++ Wacława, Tadeusz, Marian Bedlińscy

godz.11.00 – ++ Cecylia, Mieczysław Fabisiakowie, Julianna, Michał

Makowicz

godz.19.00 – ++ Franciszek Kawa (17.r. śm.), za rodziców z obu stron

Poniedziałek godz. 18.00 – w 25. r. ślubu Agnieszki i Grzegorza, w

podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

Wtorek godz. 18.00 – + Ernest Filipp (10.r. śmierci)

Środa godz. 18.00 – ++ Alina Stanisławska (11.r.śm.), Jan Stanisławski,

zmarli z rodz. Stanisławskich, Leopold Różewicz

Czwartek godz. 8.00 – o Boże błog. dla Urszuli w dniu imienin

Piątek godz. 18.00 – + Krzysztof Banach (od uczestników pogrzebu)

Sobota godz. 8.00 – za konających grzeszników

Niedziela 24 X 2021

godz.8.00za zmarłych z rodz. Skulskich i Kawów

godz.11.00 – w 18.r. urodzin Łucji

godz.19.00 – ++ Marcin Kowal, Ewa Kowal – Nowicka

9. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę: Beata i Kacper Wojciechowscy, Jadwiga Starus, Wioleta Łazowska, Zbigniew Surowiec, Bernadetta Woś, Genowefa Paliwoda, Jadwiga Szachnowska, Małgorzata Wagner, Jadwiga Treczka

W tym tygodniu prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Osiedlowej 19.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Andrzeja Stępnia. Wieczny odpoczynek …