PIELGRZYMKA W BIESZCZADY 22.09 – 26.09.2021

PIELGRZYMKA W BIESZCZADY

GÓRA ŚW. ANNY – KAMIEŃ ŚLĄSKI – KRASICZYN – KALWARIA PACŁAWSKA – USTRZYKI DOLNE – SOLINA – POLAŃCZYK – STRACHOCINA – KOMAŃCZA – DUKLA – DĘBOWIEC – PIEKARY ŚLĄSKIE

Dzień 1: Wyjazd z ustalonego miejsca o godz. godz. 06.00, bezpośredni przejazd na Górę św. AnnySanktuarium św. Anny oraz Kalwaria, spotkanie z przewodnikiem i wspólne zwiedzanie. Wyjazd do Kamienia Śląskiego, gdzie znajduje się Sanktuarium św. Jacka oraz Pałac Odrowążów. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicy Rzeszowa.

Dzień 2: Śniadanie, przejazd w Bieszczady do Zamku w Krasiczynie, który jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w stylu renesansowym – zwiedzanie a następnie przejazd do Kalwarii Pacławskiej – ze względu na szczególny kult Męki Pańskiej nazwane Jerozolimą Wschodu oraz ze względu na obecność cudownego obrazu Matki Bożej i umiłowanie Maryi przez wiernych, zwane Jasną Górą Podkarpacia. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, przejazd do Ustrzyk Dolnych– Sanktuarium MB Bieszczadzkiej następnie do Soliny, wizytówka Bieszczad, gdzie znajduje się tama jako elektrownia wodna o wysokości 82 m i długości 664 m z widokiem na zbiornik który tworzy- Jezioro Solińskie. Rejs po jeziorze następnie przejazd do Polańczyka na punkt widokowy na okolicę. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4: Śniadanie, przejazd o miejscowości Strachocina, do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli oraz do Komańczy, gdzie znajduje się mini muzeum w miejscu internowania kard. Stefana Wyszyńskiego. Przejazd do Dukli– Sanktuarium św. Jana z Dukli oraz do Dębowca, które nazywane jest polskim La Salette. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5: Śniadanie, pobyt w Dębowcu, ok. godz. 11.00 wyjazd z postojem w Piekarach Śląskich, gdzie w Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej znajduje się cudowna kona Matki Bożej. Powrót.

CENA: 1050 zł. TERMIN: 22.09 – 26.09

Świadczenia:

4 noclegi, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, opieka duszpasterska, opieka pilota, ubezpieczenie NNW, przejazd autokarem, Turystyczny Fundusz Pomocowy, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Opłaty dodatkowe: bilety wstępów (Pałac Odrowąż w Kamieniu Śląskim, Zamek Krasiczyn, Solina tama oraz rejs) wraz z parkingami, opłaty w sanktuariach zestawy słuchawkowe na trasie: 100 zł./os płatne u pilota w autokarze

Biuro Podróży Camino
ul. Dawida 8/2, Wrocław, tel. 71/ 7978622, 535 242 700