OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25 VII 2021 R

17. NIEDZIELA ZWYKŁA

25. 07. 2021

1. W związku z Tygodniem św. Krzysztofa dzisiaj modlimy się szczególnie w intencji kierowców i innych użytkowników dróg. Pamiętamy o ofiarach wypadków drogowych. Po każdej mszy św. w dniu dzisiejszym święcimy pojazdy.

2. W piątek 30 VII na mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy rowerzystów. Po mszy św. nastąpi poświęcenie rowerów i możliwość udziału w krótkiej przejażdżce rowerowej.

3. Dzisiaj przedstawiciele parafialnego zespołu Caritas kwestują na rzecz tych, którzy ucierpieli w wyniku powodzi w miejscowości Ciepłowody k/ Ząbkowic Śl. Nawałnica, która 12 maja przeszła przez teren parafii p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Ciepłowodach (dekanat Ziębice) wyrządziła wiele szkód.

4.Polecamy w modlitwie wszystkich udających się na urlopy i wakacje, życząc dobrego wypoczynku. Pamiętamy jednak, że Pan Bóg „na wakacje nie wyjeżdża”. Specjalnie modlimy się za tych, którzy ten czas przeżywają odwiedzając naszą parafię.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Niedziela 25 VII 2021

godz.8.00++ Anna, Feliks Niżyńscy, Józef, Regina, Ryszard Mazurek

godz.11.00 – ++ Maria Wołkowska (11.r.śm.), za zmarłych z rodz.

Wołkowskich i Nowakowskich

godz. 11.00 – intencja chrzcielna

godz.19.00 – ++ Olga, Mikołaj Kowalscy, za dziadków z obu stron

Poniedziałek godz. 18.00 – + ks. Bogda Buryła

Wtorek godz. 18.00 – + Jan Misiak (od uczestników pogrzebu)

Środa godz. 18.00 – w int. tych, którzy przyczynili się do przygotowania I

ołtarza na uroczystość Bożego Ciała

Czwartek godz. 18.00 – ++ Stefania, Piotr Kunik, za zmarłych rodziców z obu stron

Piątek godz. 18.00 – + Edward Krzyś

Sobota godz. 8.00 – ++ Maria, Julian, Jan

Niedziela 1 VIII 2021

godz.8.00int. Żywego różańca

godz.11.00 – w 35. r. zawarcia związku małżeńskiego przez Danutę i

Artura

godz.19.00 – + Ewa Kowal – Nowicka (od Edyty i Katarzyny)

6. Bardzo serdecznie dziękujemy za wczorajszą pracę przy sprzątaniu naszego kościoła: Anna Różewicz, Danuta sierota, Beata i Błażej Antochów, Lucyna Dąbrowska

W tym tygodniu prosimy pozostałe rodziny zamieszkałe przy ul. Sportowej i Wiśniowej.

7. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Jerzego Jezierskiego. Wieczny odpoczynek…