GŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02 VI 2013 R.

IX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 2 VI 2013 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     Komunikaty:

1) Ogłoszenie nowego Metropolity Wrocławskiego – J.E. Ksiądz  Arcybiskup Józef Kupny – ingres do katedry wrocławskiej 16 czerwca o 15-tej.

2) Pożegnanie E.E. Księdza Arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego w sobotę, 8 czerwca  – o 10-tej w katedrze wrocławskiej Msza Święta dziękczynna.

3) Adoracja godzinna przed Najświętszym Sakramentem o wymiarach globalnych w łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem przewidziana jeszcze przez papieża Benedykta XVI na 2 czerwca 2013 roku o godzinie 17-tej w Roku Wiary.   Nabożeństwa do Najświętszego Serca Jezusowego w czerwcu będą się odprawiały w niedziele o 17-tej /!/, a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek miesiąca. W piątek udam się do chorych z posługą sakramentalną.

Składam serdeczne podziękowania tym Parafianom, którzy poza kolejką przygotowali kościół na dzisiejsze świętowanie, i o taką przysługę na następną niedziele prosimy rodziny z ulicy Lipowej ciąg dalszy: z nr 10 – Dudyczów, 11 – Sikorskich i Półtoraków, 12 – Łabuzów i z 13 – Jaworskich.

Według planu i umowy jutro mają się rozpocząć prace remontowe hełmu wieży. Najpierw ustawienie rusztowania. Polecam Opatrzności Bożej cały remont i zachęcam Parafian do składania ofiar na ten cel.

Od 19 maja na remont wieży złożyli ofiarę następujący parafianie: Maria i Mikołaj Hubajowie, Renata i Jacek Hubajowie, Jadwiga i Adam Szachnowscy, Halina i Zbigniew Tomkowiczowie, Janina Bal, Renata i Józef Ziemiańscy, Anna i Grzegorz Osieccy, pewna Rodzina, Janina Haczkiewicz, Maria i Marian Sierotowie, Maria i Marian Legieciowie, Mieczysław Kunik, Marlena i Olaf Burdziakowscy, Jadwiga Olszewska, Stefan i Stefania Kowalewscy, pewne Rodzina, Władysława Kiejna, Halina i Józef Czerwoni, Elżbieta Winiarska.     Od początku do końca maja ofiarę złożyło 31 ofiarodawców na sumę 5.350,- zł. Potrzeba nam jeszcze 54.650 zł.

MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU

Poniedziałek, 3/VI – za +Marię Grudzińską;

Wtorek, 4/VI – za +ks. Cezarego Rudzkiego;

Środa, 5/VI – za +ks. Michała Kawulkę;

Czwartek, 6/VI – za +Zofię /4 miesiąc/ +Wiesławę Pawkę;

Piątek, 7/VI – za +ks. Michała Kawulkę – od mieszkańców z Osiedlowej 17;

Sobota, 8/VI – dziękczynno-błagalne w pewnej intencji;

NIEDZIELA – 9/VI

     9.oo – za +Władysławę Watracz – z pogrzebu od syna z rodziną;

11.oo – za +Helenę Mazur;

19.oo – za +Andrzeja Grudzińskiego /III R.