OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10 III 2013 R.

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10 III 2013 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Dziś kończymy rekolekcje  wielkopostne; po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo z odpustem zupełnym. Ojcu rekolekcjoniście, ks. kan. Janowi Banikowi, proboszczowi Lutynii składamy jak najserdeczniejsze podziękowanie za ubogacenie naszej wiary słowem Bożym, które płynęło z Jego serca do naszych serc. Wielkie Bóg zapłać Ojcze Rekolekcjonisto!

Po południu Gorzkie Żale z ostatnią nauką rekolekcyjną. W tygodniu porządek zwykły bez zmian – w piątek przed Mszą Świętą Droga Krzyżowa – jak zwykle.

Dziś także rozpoczyna się w naszym dekanacie Wizytacja Kanoniczna. Pierwszą wizytowaną parafią jest Wilkszyn. Uroczysta tam suma o godz. 13-tej.

Dziękujemy rodzinom z Sosnowej za przygotowanie kościoła na niedzielne świętowanie, a o taką samą przysługę prosimy mieszkańców z ul. Jodłowej 2 – Wojakiewiczów, 9 – Muchów, z ul. Górnej 12 –Dolatkowskich, 10 – Grodzkich i 15 – Makowskich.

MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU

Poniedziałek, 11/III – za +Elżbietę Rzeźnik  w 30 dzień po śmierci;

Wtorek, 12/III – za +ks. Bolesława Boczana;

Środa, 13/III – za +Franciszka Kuriatę;

Czwartek, 14/III – w pewnej intencji, Bogu wiadomej;

Piątek, 15/III – za +Aleksandrę Kałużną w 30 dzień po śmierci;

Sobota, 16/III – 8.oo – przebłagalna w pewnej intencji;

LUBIATÓW – 16.oo  – za Parafian;

NIEDZIELA V WIELKIEGO POSTU, 17/III

9.oo –  za +Józefa, Ryszarda Mazurków i +Annę, +Feliksa Niżyńskich;

11.oo – w intencji Magdaleny Śliwy w 18-tą rocznicę urodzin – int. od Dziadków;

17.oo – GORZKIE ŻALE

19.oo –  za +Józefę Gnyp-Makowską – int. Zofii Gnyp.