OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 VII 2021 R

16. NIEDZIELA ZWYKŁA

18. 07. 2021

1. We wtorek 20 VII przypada wspomnienie bł. Czesława, patrona Archidiecezji Wrocławskiej.

2. W najbliższą niedzielę 25 VII rozpoczynamy Tydzień św. Krzysztofa. Po każdej mszy św. nastąpi poświęcenie pojazdów.

3. W niedzielę za tydzień przedstawiciele parafialnego zespołu Caritas będą kwestować na rzecz tych, którzy ucierpieli w wyniku powodzi w miejscowości Ciepłowody k/ Ząbkowic Śl. Nawałnica, która 12 maja przeszła przez teren parafii p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Ciepłowodach (dekanat Ziębice) sprawiła, że potok Ślęza Mała przepływający przez miejscowość wystąpił z brzegów. Kataklizm wyrządził poważne szkody, zalewając posesje, podtapiając domy i pozbawiając rodziny dorobku całego życia.

4. Serdeczne podziękowanie za wspólną pielgrzymkę rowerową do kościoła św. Józefa w Lutyni w dniu wczorajszym.

5.Polecamy w modlitwie wszystkich udających się na urlopy i wakacje, życząc dobrego wypoczynku. Pamiętamy jednak, że Pan Bóg „na wakacje nie wyjeżdża” .

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Niedziela 18 VII 2021

godz.8.00++ Józef, Maria Radomscy, Genowefa, Władysław,

Mieczysław Szachnowscy

godz.11.00 – ++ Leszek Przędziuk (10.r. śm.), za zmarłych rodziców i

rodzeństwo z obu stron

godz.19.00 – + Bożena Buczyńska

Poniedziałek godz. 18.00 – + ks. Tadeusz Szopa (2.r.śm.)

Wtorek godz. 18.00 – w int. parafian

Środa godz. 18.00 – ++ Wiesława, Zofia, Władysława, Władysław, Jan z

rodz. Pawka

Czwartek godz. 18.00 – + Wanda Czyżewska (od uczestników pogrzebu)

Piątek godz. 18.00 – + Bożena Buczyńska

Sobota godz. 8.00 – + Józefa Mitkiewicz (13.r. śm.)

Niedziela 25 VII 2021

godz.8.00++ Anna, Feliks Niżyńscy, Józef, Regina, Ryszard Mazurek

godz.11.00 – ++ Maria Wołkowska (11.r.śm.), za zmarłych z rodz.

Wołkowskich i Nowakowskich

godz. 11.00 – intencja chrzcielna

godz.19.00 – ++ Olga, Mikołaj Kowalscy, za dziadków z obu stron

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za wczorajszą pracę przy sprzątaniu naszego kościoła i jego dekorację: Danuta Suszycka, Jadwiga i Jan Górscy, Małgorzata Antosiewicz, Aleksandra Dzierza, Roman Matuda, Marcin Grzelewski, Helena Michałków, Kazimierz Miesiąc, Barbara Wołkowska, Monika Szymoniak.

W tym tygodniu prosimy pozostałe rodziny zamieszkałe przy ul. Świerkowej.