OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 VI 2021 R

13. NIEDZIELA ZWYKŁA

27. 06. 2021

1. W dzisiejszą niedzielę ks. neoprezbiter Mateusz Mielnik odprawia w naszej parafii mszę św. prymicyjną o godz. 11.00, po której nastąpi udzielenie prymicyjnego błogosławieństwa.

2. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.00

3. We wtorek 29 VI przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu o godz. 8.00 i 18.00 oraz msza św. pogrzebowa o godz. 12.00.

4. 10 VII chcielibyśmy udać się w pielgrzymce rowerowej w Roku św. Józefa do Lutyni, do kościoła pod wezwaniem tego św. patrona. Długość trasy ok. 25 km. Zapisy przy wyjściu z kościoła.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 10.00. Sakrament pokuty od godz. 17.00.

6. W następną niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. z godz. 8.00

7. Przypomina się rodzicom i opiekunom prawnym dzieci i młodzieży rozpoczynającym we wrześniu naukę w klasach pierwszych wszystkich typów szkół, że deklaracje woli uczęszczania na lekcje religii należy złożyć przed rozpoczęciem roku szkolnego, a nie po wakacjach. Najlepiej zatem uczynić to wraz ze składaną dokumentacją rekrutacyjną do szkoły lub jeszcze przed wakacjami, by dyrektorzy szkół mogli uwzględnić te lekcje w planach zajęć.

Niedziela 27 VI 2021

godz.8.00++ Waldemar ( 7.r. śm.), Ryszard, Jadwiga, Adam Dziwer,

zmarli z rodz.

godz.11.00 – + Jan Pałys (20.r. śm.), za zmarłych z rodz.

godz.19.00 – + Stanisław Waga (od rodziny)

Poniedziałek godz. 18.00 – Mariusz Czyż (od uczestników pogrzebu)

Wtorek godz. 18.00 – ++ Helena, Kazimierz Mazur, Jan Starykoowicz

Środa godz. 18.00 – + Edward Krzyś

Czwartek godz. 18.00 – + Halina, zmarli rodzice z obu stron

Piątek godz. 18.00 – Roch Sikorski (od uczestników pogrzebu)

Sobota godz. 8.00 – int. wynagradzajaca we I sobotę miesiąca

Niedziela 4 VII 2021

godz.8.00w int. chorych z III Róży różańcowej o łaskę zdrowia przez

przyczynę Maryi – Uzdrowienie chorych

godz.11.00 – z okazji 10. r. urodzin Hani Wypych

godz.19.00 – + Franciszek Dżedżora, za rodziców z obu stron

8. Bardzo serdecznie dziękujemy za wczorajszą pracę przy sprzątaniu naszego kościoła i starania o jego dekorację: Anna, Grzegorz, Łukasz Osieccy, Marta, Krzysztof, Julia Górka, Maria, Antoni, Mikołaj Biszczakowie, Martyna, Łukasz, Mirosław Kiepas, Małgorzata, Daniel, Olga, Oskar Kunikowie, Marianna Jaworska, Magdalena, Paweł Banasiowie.

W tym tygodniu prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Dolnobrzeskiej nr 8 oraz Akacjowej nr 1 – 6

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Jan Misiaka oraz ś.p. Ewę Kowal – Nowicką. Wieczny odpoczynek…

ZAPOWIEDZI

– Adrian Michał Hołyński, par. Narodzenia NMP w Miękini