OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20 VI 2021 R

12. NIEDZIELA ZWYKŁA

20. 06. 2021

1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.00

2. W czwartek 24 VI uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej i miasta Wrocławia.

3. W przyszłą niedzielę ks. neoprezbiter Mateusz Mielnik odprawi w naszej parafii mszę św. prymicyjną o godz. 11.00 i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.

4. Przypomina się rodzicom i opiekunom prawnym dzieci i młodzieży rozpoczynającym we wrześniu naukę w klasach pierwszych wszystkich typów szkół, że deklaracje woli uczęszczania na lekcje religii należy złożyć przed rozpoczęciem roku szkolnego, a nie po wakacjach. Najlepiej zatem uczynić to wraz ze składaną dokumentacją rekrutacyjną do szkoły lub jeszcze przed wakacjami, by dyrektorzy szkół mogli uwzględnić te lekcje w planach zajęć.

5. Bardzo gorąco dziękujemy dzieciom pierwszokomunijnym, które w ramach pomocy dla rówieśników w krajach misyjnych złożyły ofiarę w wysokości 1640 zł. Niech Pan Jezus wynagrodzi hojność ich serc.

Niedziela 20 VI 2021

godz.8.00++ Bronisława, Władysław Grabowscy, za zmarłych

dziadków z rodziny Kalota

godz.11.05 – ++ Helena, Włodzimierz Kruszelniccy, Eugenia

Kaczmarczyk

godz.19.00 – + Teodor Matuda (13.r. śm.)

Poniedziałek godz. 18.00 – dziękczynno – błagalna w pewnej intencji

Wtorek godz. 18.00 – ++ Janina, Tadeusz kosowscy, za zmarłych z rodz.

Kosowskich i Sawickich

Środa godz. 18.00 – + Julek, o radość życia wiecznego

Czwartek godz. 18.00 – + Jadwiga Urszula Sikorska (od uczestników

pogrzebu)

Piątek godz. 18.00 – ++ Maria, Bolesław Szawan, za zmarłych z rodziny

Sobota godz. 8.00 – w int. parafian

Niedziela 27 VI 2021

godz.8.00++ Waldemar ( 7.r. śm.), Ryszard, Jadwiga, Adam Dziwer,

zmarli z rodz.

godz.11.00 – + Jan Pałys (20.r. śsm.), za zmarłych z rodz.

godz.19.00 – + Stanisław Waga (od rodziny)

5. Bardzo serdecznie dziękujemy za wczorajszą pracę przy sprzątaniu naszego kościoła parafialnemu zespołowi Caritas: Bogumiła Włodarczyk, Małgorzata Wagner, Józefa Guzik, Czesława Marcinowska, Marlena Burdziakowska.

W tym tygodniu prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Dolnobrzeskiej nr 4, 5, 5a, 6a, 7, 7a,