OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 III 2021 R

5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7. 03. 2021

1. Dzisiaj V niedziela Wielkiego Postu. O godz. 17.00 Gorzkie Żale.

2. W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu obchodzimy Dzień Świętości Życia. Zapraszamy do podjęcia w trakcie mszy św. Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Duchowa Adopcja jest modlitwą w intencji dzieci, których życie w łonie matki jest zagrożone. Modlitwa trwa 9 miesięcy.

W czwartek w godz. od 17.00 do 18.00 okazja do indywidualnej adoracji Najświętszego sakramentu.

3. Pielgrzymkowa droga krzyżowa 26.03. Msza św. o godz. 18.00 potem ok. 19.15 przejście do kościoła Wszystkich Świętych w Brzegu Dolnym i powrót.

4. W najbliższą niedzielę – Niedzielę Palmową msze św. z uwzględnieniem zmiany czasu.

5. Dzisiaj członkowie naszego parafialnego zespołu Caritas kwestują, aby przygotować wzorem lat ubiegłych świąteczne paczki. (nie będzie zbiórki produktów żywnościowych).

6. W czwartek po mszy św. spotkanie rady parafialnej w kościele.

Niedziela 21 III 2021

godz. 8.00 – za zmarłych rodziców z rodz. Herbuś: Tadeusz, Zofia

godz. 11.00 – w int. Zosi i Filipa z okazji 3.r. urodzin w podzięce za

otrzymane łaski z prośbą o dalsze

godz. 19.00 – ++ Józef, Regina, Ryszard Mazurek, Anna, Feliks Niżyńscy

Poniedziałek godz. 18.00 – + Krystyna Nowak (od bratanicy Justynki)

Wtorek godz. 18.00 – w int. parafian

Środa godz. 18.15 !!! – ++ Katarzyna, Jan Uryć, ich rodzice i rodzeństw

Czwartek godz. 18.00 – + Julia Hubaj (26.r. śm.), za zmarłych z rodz. Hubaj i

Podwysockich

Piątek godz. 18.00 – + Stefania Kunik (1.r.śm.)

Sobota godz. 8.00 –

Niedziela 28 III 2021

godz. 8.00 – ++ Aniela Gospodaryk, Michał, Zenobiusz, za zmarłych z

rodziny

godz. 11.00 – w 70. r. urodzin Marii, w 50. r. urodzin syna Pawła z

podziękowaniem za otrzymane łaski, pomoc z prośbą o

Boże błog. i opiekę na dalsze lata

godz. 19.00 – + Władysława Watracz, za zmarłych rodziców z obu stron

7. Dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła i złożoną ofiarę: Mirosława, Marek Romanowscy, Anna Krzyś. Ponadto podziękowanie p. Mieczysławowi Watraczowi i p. Marlenie Burdziakowskiej.

O przygotowanie kościoła na najbliższą niedzielę prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chmielowej.

8. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Józefa Jasińskiego, ś.p. Elżbietę Szewczyczak, ś.p. Władysława Górnickiego. Wieczny odpoczynek…