OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1 XI 2020 R

31. NIEDZIELA ZWYKŁA

1.11.2020 r.

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych.

2. Do nabycia są świece w ramach „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Świece duże – 12 zł, małe – 6 zł.

3. Obok prasy katolickiej wystawione są kartki wypominkowe. Wypełnione kartki z podanym adresem polecającej rodziny należy składać do oznaczonej skarbony przy konfesjonale bądź na chórze.

4. Modlitwa wypominkowa za zmarłych w tygodniu (z wyjątkiem soboty) po wieczornej mszy św. według ustalonego planu. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

5. Na podstawie dekretu Stolicy Apostolskiej możemy zyskać odpust zupełny za zmarłych związany z nawiedzeniem cmentarza przez cały miesiąc listopad.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

7. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w związku z uroczystością Wszystkich Świętych nastąpi w najbliższą niedzielę po mszy św. o godz. 8.00.

8. W dniach 1 – 8 XI trwa modlitwa „Różaniec do granic nieba”. W naszym kościele wspólna modlitwa różańcowa dzisiaj o godz. 17.00, od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 12.00, w najbliższą sobotę i niedzielę o godz. 15.00.

Niedziela 1 XI 2020 ( Uroczystość Wszystkich Świętych)

godz. 8.00 – ++ Maria, Wojciech, Jan z rodz. Pawliszak oraz zmarli

rodzice z obu stron

godz. 11.00 – ++ Anna, Józef Czapiewscy, za zmarłych rodziców z obu

stron

godz. 19.00 – w int. parafian

Poniedziałek godz. 18.00 – za zmarłych polecanych w wypominkach

Wtorek godz. 18.00 – za zmarłych polecanych w wypominkach

Środa godz. 18.00 – za zmarłych polecanych w wypominkach

Czwartek godz. 18.00 – za zmarłych polecanych w wypominkach

Piątek godz. 18.00 – + Janina Kosowska (10.r. śm.), za zmarłych z rodziny

Sobota godz. 8.00 – int. wynagradzająca w 1. sobotę miesiąca

Niedziela 8 XI 2020 ( Uroczystość Wszystkich Świętych)

godz. 8.00 – za zmarłych z III Róży Żywego Różańca

godz. 11.00 – + Zbigniew Chiliński (13.r. śm.)

godz. 19.00 – + Szczepan Haczkiewicz (13.r. śm.), za zmarłe rodzeństwo

9. Za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość i złożoną ofiarę na kwiaty dziękujemy: Zdzisławie Pryszcz, Katarzynie Kokocińskiej, Zygmuntowi Pawce, Zdzisławie Mitkiewicz, Adolfinie Grudzińskiej, Dorocie Noji, Ewie Rzeźnik, Janinie Kobylińskiej.

Niech nas Bóg błogosławi i strzeże…”