OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25 X 2020 R

30. NIEDZIELA ZWYKŁA

25.10.2020 r.

1. Dzisiaj, w ostatnią niedzielę października obchodzimy rocznicę poświęcenia naszego kościoła.

2. Nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.00.

3. Do nabycia są jeszcze świece w ramach „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Świece duże – 12 zł, małe – 6 zł.

4. Przy wejściu do kościoła wystawione są kartki wypominkowe. Wypełnione kartki z podanym adresem polecającej rodziny należy składać do oznaczonej skarbony przy konfesjonale bądź na chórze.

5. W najbliższą niedzielę 1 XI przypada uroczystość Wszystkich Świętych. W związku z sytuacją pandemii procesji na cmentarz nie będzie. O godz. 17.00 w kościele nabożeństwo w intencji zmarłych.

6. Na podstawie dekretu Stolicy Apostolskiej możemy zyskać odpust zupełny za zmarłych związany z nawiedzeniem cmentarza przez cały miesiąc listopad.

7. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w związku z uroczystością Wszystkich Świętych nastąpi 8 XI po mszy św. o godz. 8.00.

8. Prośba o zakrywanie w kościele ust i nosa i przestrzeganie ograniczeń ilości uczestników liturgii.

Niedziela 25 X 2020

godz. 8.00 – ++ Józef Jaworski (12.r.śm.), Stanisław, Aleksander,

Tadeusz z rozdz.. Franc, za zmarłych rodziców z obu stron

godz. 11.00 – w int. Patrycji (10. r. urodzin)

godz. 19.00 – ++ Julianna i Michał Makowicz, Cecylia i Mieczysław

Fabisiakowie

Poniedziałek godz. 18.00 – + Janusz Szczepaniak (od uczestników pogrzebu)

Wtorek godz. 18.00 – z okazji urodzin Ali i Filipa

Środa godz. 18.00 – ++ Bronisława, Roman, Stefania, Telesfor z rodz.

Dolatkowskich

Czwartek godz. 18.00 – ++ Janina Kitajczuk, Stanisław Ziejka, za zmarłych

seniorów

Piątek godz. 18.00 – z okazji 2.r. urodzin Jeremiasza

Sobota godz. 8.00 – + Bożena Buczyńska (2.r. śm.)

godz. 18.00 – + Zbigniew Błocki (2.r. śm.)

Niedziela 1 XI 2020 ( Uroczystość Wszystkich Świętych)

godz. 8.00 – ++ Maria, Wojciech, Jan z rodz. Pawliszak oraz zmarli

rodzice z obu stron

godz. 11.00 – ++ Anna, Józef Czapiewscy, za zmarłych rodziców z obu stron

godz. 19.00 –

9. Serdeczne podziękowanie za sprzątanie naszego kościoła i jego wystrój składamy pp. Katarzynie i Kacprowi Zamiarom, którzy wczoraj zawarli sakramentalny związek małżeński. Nowożeńców polecamy w modlitwie.

Niech nas Bóg błogosławi i strzeże…”