OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11 X 2020 R

28. NIEDZIELA ZWYKŁA

11.10.2020 r.

1. Dzisiaj 11 X obchodzimy 20. Dzień Papieski, połączony ze zbiórką na stypendia dla młodzieży organizowaną przez fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. We wtorek 13 X ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie po wieczornej mszy św. Modlitwa różańcowa w ramach nabożeństwa.

3. W najbliższy piątek na wieczorną mszę św. i spotkanie po mszy św. zapraszamy rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przyjmą I Komunię św.

4. W piątek 16 X przypada uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej. Modlitwa różańcowa w tym dniu w intencji parafialnego zespołu Caritas.

5. Rektor MWSD we Wrocławiu zwraca się z prośbą o doroczną zbiórkę płodów rolnych.

6. Za tydzień w niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny.

7. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w sobotę po porannej mszy św., w niedzielę o godz. 17.30.

8. Jutro w Brzegu Dolnym w parafii Chrystusa Króla spotkanie Rodziny Radia Maryja. Msza św. o godzinie 18.00.

9. Prośba o zakrywanie w kościele ust i nosa.

Niedziela 11 X 2020

godz. 8.00 – + Wacława, Tadeusz Bedlińscy, za zmarłych rodziców

godz. 11.00 – w int. Antosia Bartonia (msza św. chrzcielna)

godz. 19.00 – ++ Józefa (10.r.śm.), Stefan (19.r.śm.) Zagalak, Edward

Rybotycki

Poniedziałek godz. 18.00 – ++ Jan Woś (w kolejną rocznicę śmierci), Daniela Woś

Wtorek godz. 18.00 – ++ Stanisław, Regina Cugowscy

Środa godz. 18.00 – + Maria Józefczyk, o dar nieba i radość wieczną

Czwartek godz. 18.00 – ++ Maria, Władysław, Stanisław Gaweł

Piątek godz. 8.00 – za zmarłych z rodz. Modrzyńskich: rodziców, rodzeństwo i

krewnych

Sobota godz. 8.00 – + Henryka Tomaszczuk (od koleżanek z pracy)

Niedziela 18 X 2020

godz. 8.00 – za zmarłych rodziców: Józefa, Marcin Małanka, za teściów:

Aniela, Mikołaj Antochów

godz. 11.00 – + Eugenia Kwiatkowska, za zmarłych z rodz. Żłobickich i

Kwiatkowskich

godz. 19.00 – + Rozalia Chochoł (31.r. śm.), o zbawienie wieczne i

dostąpienie bram w niebie

8. Serdeczne podziękowanie za sprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę: Zofia, Ludwik, Marlena, Olaf Burdziakowscy, Andrzej Rucki, Maria Kopeć, Janina Szablewska, Zofia Wojtarowicz, Maria Pstrowska, Dariusz Kopeć, Wiktoria Kulczycka, Sylwia Łabuz.

W tym tygodniu prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy Willowej 1 – 8

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś.p Henryka Rzeźnika oraz ś.p. Zbigniewa Sikorę. Wieczny odpoczynek…

Niech nas Bóg błogosławi i strzeże…”