OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20 IX 2020 R

25. NIEDZIELA ZWYKŁA

20.09.2020 r.

1. Jutro święto św. Mateusza Ap. i Ewangelisty.

2. W środę wspominamy w liturgii św. o. Pio.

3. Zrodziła się modlitewna inicjatywa pod hasłem WYJDŹ Z DOMU I DOŁĄCZ DO NAS! 28 września o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata. W rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, już po raz 13 spotykamy się by z koronką w ręku prosić Boga o miłosierdzie dla nas i świata całego. Zapraszamy do modlitwy wszystkich, nawet z najdalszych zakątków naszego globu, by stanąć na ulicy, przed swoim domem, biurem, fabryką, szkołą, kościołem, i połączyć się z Jezusem konającym na krzyżu, a następnie odmówić wraz z nami Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dla świata nic nie znaczący kwadrans, dla Boga wielkie wołanie grzeszników.

5. W piątek o godz. 4.00 z naszej parafii wyrusza autokarowa pielgrzymka do Gietrzwałdu i Świętej Lipki.

6. Postępy prac przy renowacji naszego ołtarza można śledzić na stronie https://drive.google.com/drive/folders/1giprFE5SLa1AfjOcrqjrN9swOwo-No0a?usp=sharing

7. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy w piątek na godz. 19.00 i w sobotę na godz. 18.00.

Niedziela 20 IX 2020

godz. 8.00 – + Wiesław Kalota, za zmarłych rodziców z obu stron

godz. 11.00 – w int. Wiktorii Czerwonej w 18.r. urodzin, o zdrowie i

Boże błog. oraz mądre wybory życiowe

godz. 19.00 – za zmarłych rodziców: ++ Jadwiga, Bogdan, Ryszard

Poniedziałek godz. 18.00 – w int. parafian

Wtorek godz. 18.00 – + Józef Blicharski, za zmarłych rodziców: Piotr, Józefa

Środa godz. 18.00 –

Czwartek godz. 18.00 –

Piątek godz. 18.00 – z okazji urodzin Liliany, o opiekę Matki Bożej

Sobota godz. 8.00 –

Niedziela 27 IX 2020

godz. 8.00 – w int. mamy Kazimiery o zdrowie i Boże błog.

godz. 11.00 – + Halina Nawłoka (8.r. śm.)

godz. 19.00 – dziękczynna w 2. rocznicę ślubu Sandry i Mateusza z

prośbą o szczęśliwe rozwiązanie

8. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz złożoną ofiarę: Urszula Filipiak, Dominika Gawryś, Lucyna Adamczyk, Józefa Babis, Beata Pawlikowska, Ewa Jaworek.

W tym tygodniu prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Wesołej.

9. Wczoraj pożegnaliśmy ś.p. Janusza Szczepaniaka. Wieczny odpoczynek…

Niech nas Bóg błogosławi i strzeże…”