PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ W GIETRZWAŁDZIE

PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM
MATKI BOŻEJ W GIETRZWAŁDZIE

WŁOCŁAWEK – TORUŃ – GIETRZWAŁD – ŚW. LIPKA – NIEPOKALANÓW

Dzień 1: Wyjazd z ustalonego miejsca godz. 04.00, przejazd do Włocławka– Tama na Wiśle, Sanktuarium Męczeństwa Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Następnie przejazd do Torunia – spacer po starówce miasta, Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 2: Śniadanie, nawiedzenie Sanktuarium MB w Gietrzwałdzie, nawiedzenie sanktuarium wraz z przewodnikiem lokalnym gdzie między 27 czerwca a 16 września 1877 roku objawiła się Matka Boża dwóm dziewczynkom, wspólna Msza św. Po południu przejazd do św. Lipkiwarmińskie Sanktuarium Maryjne. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3: Śniadanie, przejazd do  Niepokalanowa, zwiedzanie klasztoru o.o. Franciszkanów, miejsce związane z życiem i działalnością  św. Maksymiliana Kolbe, uczestnictwo w Mszy św. Powrót w godzinach późnowieczornych.

• przejazd autokarem turystycznym (wc, klimatyzacja, bar, video)
  • 2 noclegi w hotelu, pokoje 2-osobowe (3-osobowe na życzenie) z łazienkami
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacja
  • opieka przedstawiciela biura