OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 VIII 2020 R

2.08.2020 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela sierpnia – niedziela adoracyjna. Po mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Sierpień jest miesiącem trzeźwości.

2. Jutro wyrusza 40. Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę. Codziennie w czasie mszy św. razem z pielgrzymami duchowymi z naszej parafii będziemy łączyć się z pielgrzymującymi do Matki Bożej Częstochowskiej.

3. Od południa 1 VIII do północy 2 VIII w związku z franciszkańskim świętem Matki Bożej Anielskiej można uzyskać odpust Porcjunkuli.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych według ustalonego planu.

5. W dniach 25 -27.09 b.r. zamierzamy udać się na trzydniową pielgrzymkę. Wśród miejsc, które odwiedzimy znajdują się Gietrzwałd i Święta Lipka. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

6. Dokumentacja zdjęciowa z prac renowacyjnych przy ołtarzu naszego kościoła: https://drive.google.com/drive/folders/1qOnJHay2F6mbGtysXxYQ3SVAMkMnqhIu?usp=sharing

7. Podziękowanie za złożone ofiary w pierwszą niedzielę miesiąca.

Niedziela 2 VIII 2020

godz. 8.00 – o powołania kapłańskie i zakonne

godz. 11.00 – ++ Józefa, Wiktor Ciechowscy (int. od synowej z Pomorza)

godz. 19.00 – + Maria Biernat

Poniedziałek godz. 18.00 – w int. Heleny (86.r. urodzin), Ireny (84.r. urodzin),

o łaskę zdrowia i Boże błog.

Wtorek godz. 18.00 – w int. parafian

Środa godz. 18.00 – + Józefa Wysocka (2.rocz. śm.), za zmarłych z rodz.

Wysockich i Suszyckich

Czwartek godz. 18.00 –

Piątek godz. 18.00 – ++ Hanka i Mariusz (12.rocz. śm.), za ofiary wypadków

drogowych

Sobota godz. 8.00 – za zmarłych w czyśćcu cierpiących

Niedziela 9 VIII 2020

godz. 8.00 – w int. Mariana Sieroty, o zdrowie i Boże błog. z okazji

urodzin

godz. 11.00 – w int. Kacpra w 24.rocz. urodzin, int. dziękczynno –

błagalna

godz. 19.00 – + Krystyna Kowal (6.rocz. śm.), za zmarłych z rodziny Mieczysław, Marcin, Marta oraz dziadków: Genowefa, Kazimierz

8. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła i złożoną ofiarę: Barbara i Karolina Zamiar, Wanda Michalak, Ewa i Paweł Szczupakowscy.

W tym tygodniu o przygotowanie kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Osiedlowej 11.

Niech nas Bóg błogosławi i strzeże…”