OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26 VII 2020 R

26.07.2020 r.

1. W dniu wczorajszym odbyliśmy pielgrzymką się do sanktuarium św. Jacka w Legnicy, gdzie miał miejsce cud eucharystyczny. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Legnickim Polu nawiedzając tamtejszą bazylikę oraz muzeum Bitwy pod Legnicą. Serdeczne podziękowanie wszystkim uczestnikom.

2. W dniach od 3 – 10 sierpnia trwa 40. Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę.

Zapisy na pielgrzymkę odbywają się, będą u ks. przewodników poszczególnych grup. Informacji należy szukać na stronie internetowej danej grupy, Facebooku lub można kontaktować się bezpośrednio z księdzem przewodnikiem. W razie dodatkowych pytań można pisać na pielgrzymka@pielgrzymka.pl. W zakrystii lub w kancelarii można zapisać się do grupy duchowej pielgrzymki.

3. Od południa 1 VIII do północy 2 VIII w związku z franciszkańskim świętem Matki Bożej Anielskiej można uzyskać odpust Porcjunkuli.

4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. Za tydzień niedziela adoracyjna i zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 8.00.

5. Na czas wakacji i urlopowego wypoczynku niech Pan Bóg błogosławi.

6. Dokumentacja zdjęciowa z prac renowacyjnych przy ołtarzu naszego kościoła: https://drive.google.com/drive/folders/1qOnJHay2F6mbGtysXxYQ3SVAMkMnqhIu?usp=sharing

Niedziela 26 VII 2020

godz. 8.00 – ++ Anna, Feliks Niżyńscy, Regina, Józef, Ryszard Mazurek

godz. 11.00 – w int. Czesławy z okazji urodzin (od córek)

godz. 19.00 – ++ Jerzy Uziak (12.r. śm.), za zmarłych z rodz. Uziak,

Maziarz, Urban, Łacnych

Poniedziałek godz. 18.00 – + w 30.r. śmierci Joanny, w 20.r. śmierci Krystyny,

za zmarłych z rodziny

Wtorek godz. 18.00 – dziękczynna za powrót do zdrowia, za tych, którzy

pamiętali w modlitwie o ofiarodawczyni o błog. Boże dla nich.

Środa godz. 18.00 – + Marian Hartula (od Koła Przyjaciół Radia Maryja)

Czwartek godz. 18.00 – w pewnej intencji

Piątek godz. 18.00 – w pewnej intencji

Sobota godz. 8.00 – int. wynagradzająca w I sobotę miesiąca

Niedziela 2 VIII 2020

godz. 8.00 – o powołania kapłańskie i zakonne

godz. 11.00 – ++ Józefa, Wiktor Ciechowscy (int. od synowej z Pomorza)

godz. 19.00 – + Maria Biernat

6. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę: Renata, Natalia Woźna, Halina Niżyńska, Grażyna Latała, Janina Miller, Magda Mazur, Michalina Kula, Dorota Żołnierczyk, Piotr Dragon.

W tym tygodniu o przygotowanie kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Osiedlowej 13.

Niech nas Bóg błogosławi i strzeże…”