OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19 VII 2020 R

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

19.07.2020 r.

1. Dzisiaj 19 VII rozpoczyna się XXI Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”. Po każdej mszy św. święci się pojazdy. Modlimy się w intencji kierowców, wszystkich użytkowników dróg oraz polecamy zmarłych, którzy stracili życie w wypadkach drogowych.

2. W poniedziałek 20 VII przypada wspomnienie bł. Czesława, patrona Archidiecezji Wrocławskiej.

3. W sobotę 25 VII udajemy się z pielgrzymką się do sanktuarium św. Jacka w Legnicy, gdzie miał miejsce cud eucharystyczny. W drodze powrotnej zamierzamy zatrzymać się przy zespole klasztornym w Legnickim Polu. Są jeszcze wolne miejsca.

4. Informujemy, że w tym roku z powodu ograniczonej liczby pielgrzymów, która wynika z przepisów Głównego Inspektoratu Sanitarnego zapisy na pielgrzymkę wrocławską odbywać się, będą u ks. przewodników poszczególnych grup. Informacji o zapisach należy szukać na stronie internetowej danej grupy, Facebooku lub można kontaktować się bezpośrednio z księdzem przewodnikiem. W razie dodatkowych pytań można pisać na pielgrzymka@pielgrzymka.pl. W zakrystii lub w kancelarii można zapisać się do grupy duchowej pielgrzymki.

5. Na czas wakacji i urlopowego wypoczynku niech Pan Bóg błogosławi.

INTENCJE MSZALNE

Niedziela 19 VII 2020

godz. 8.00 – ++ Bronisława, Władysław Grabowscy, za zmarłych

rodziców z obu stron

godz. 11.00 – + Leszek Przędziuk, za rodziców i rodzeństwo z obu stron

godz. 19.00 – ++ Maria, Jan Wołkowscy, za zmarłych z rodz.

Wołkowskich i Nowakowskich

Poniedziałek godz. 18.00 – + Stefania Kowalewska

Wtorek godz. 18.00 –

Środa godz. 18.00 –

Czwartek godz. 18.00 – + Bożena Buczyńska

Piątek godz. 18.00 – ++ Józefa, Mieczysław Mitkiewiczowie

Sobota godz. 8.00 –

Niedziela 26 VII 2020

godz. 8.00 – ++ Anna, Feliks Niżyńscy, Regina, Józef, Ryszard Mazurek

godz. 11.00 – w int. Czesławy z okazji urodzin (od córek)

godz. 19.00 – ++ Jerzy Uziak (12.r. śm.), za zmarłych z rodz. Uziak,

Maziarz, Urban, Łacnych

6. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę: Krystyna Górka, Renata Pinda, Czesława Łazowska, Celina Worwa, Jadwiga Wodejko, Andrzej Olewiński.

W tym tygodniu o przygotowanie kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Osiedlowej 15b.

7. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Jana Łabuza. Wieczny odpoczynek…

Niech nas Bóg błogosławi i strzeże…”