OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24 V 2020 R

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

24.05.2020 r.

Link: Dekret dotyczący posługi duszpasterskiej w trakcie epidemii

1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Nabożeństwo majowe o godz. 17.00.

2. W sobotę 30 V czuwanie modlitewne przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Rozpocznie się ono mszą św. o godz. 20.00. Nabożeństwo majowe w tym dniu po porannej mszy św.

3. Fundacja Obserwatorium Społeczne i dolnośląskie pismo katolickie Nowe Życie, z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła 2, przygotowały stronę internetową poświęconą związkom Papieża z Wrocławiem i Archidiecezją Wrocławską. Pod adresem www.dowroclawia.pl można znaleźć teksty wystąpień papieskich, świadectwa związane z osobą Świętego Jana Pawła 2 oraz bogatą dokumentację fotograficzną spotkań na dolnośląskiej ziemi.

4. Serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagają w różnych dziedzinach naszego życia parafialnego.

Niedziela 24 V 2020

godz. 8.00 – + Maria Grudzińska (9.r. śm.)

godz. 11.00 – + Jan Szczygieł (15.r.śm.), za rodziców i rodzeństwo z obu

stron

godz. 19.00 – + Wiesław Osiecki

Poniedziałek godz. 18.00 – o zdrowie i potrzebne łaski dla Emilii

Wtorek godz. 18.00 – ++ Barbara, Dorotka, Emma Grub (6.r.śm.)

Środa godz. 18.00 – ++ Regina (1.r.śm.), Stanisław, za zmarłych rodziców i

rodzeństwo

Czwartek godz. 18.00 – +Bronisław Miesiąc (26.r.śm.), za zmarłych rodziców z

obu stron

Piątek godz. 18.00 – ++ Jan, Leokadia, Stanisław, Wanda z rodz. Wachowskich

Sobota godz. 8.00 – w int. parafian

Niedziela 31V 2020

godz. 8.00 – ++ Zofia, Kazimierz Wolańscy, Jan, Maria Zięba

godz. 11.00 – + Witold Strzelecki (w rocz. śmierci), o radość życia

wiecznego, za rodziców z obu stron

godz. 19.00 – w int. parafian

6. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę: Maria Tlałka, Agata Maziarz, Teresa Kamińska, Maria Błocka, Danuta Tarnowicz, Joanna Łopuszańska, ponadto podziękowanie innym osobom zamieszkałym przy ul. Osiedlowej 2, którzy złożyli ofiarę na potrzeby naszej parafialnej wspólnoty.

Niech nas Bóg błogosławi i strzeże…”