OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29 XII 2019 R

NIEDZIELA ŚW. RODZINY

29.12.2019 r.

1. Dzisiaj przypada Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. W tym dniu modlimy się szczególnie o świętość naszych rodzin. Na mszy św. o godz. 11.00 obecni małżonkowie odnowią małżeńskie przyrzeczenia.

2. Wczoraj rozpoczęło się 42. Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu.

3. We wtorek ostatni dzień Starego Roku. Msza św. dziękczynno – błagalna na zakończenie Starego Roku o godz. 18.00.

4. W środę 1 I Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek mszy św. świąteczny. W tym dniu przypada Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

5. 2 I rozpoczyna się wizyta kolędowa wg podanego planu. Początek kolędy w dni powszednie o godz. 15.30, natomiast w soboty o godz. 11.00. Z tego względu msze św. w dni powszednie w naszym kościele o godz. 8.00.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 9.30. W pierwszą sobotę miesiąca po porannej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach pierwszosobotnich nabożeństw wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi.

7. W niedzielę 5 I zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 8.00

Niedziela 29 XII 2019

godz. 8.00 – dziękczynna za Boże łaski otrzymane w mijającym roku

(dziękuje pewna rodzina)

godz. 11.00 w 18.r. urodzin Karoliny Dudycz (od babci Władysławy)

(13.r.śm.)

godz. 19.00 – dziękczynna za wszelkie otrzymane dobro z prośbą o dar

wiary i miłości , Boże błog. oraz inne łaski, opiekę i pomoc

dla rodziny P. Bogu wiadomej.

Poniedziałek godz. 18.00 – + Teofila Krzesaj (od uczestników pogrzebu)

Wtorek godz. 8.00 – msza św. na zakończenie Starego Roku

Środa ( Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi ) Nowy Rok

godz. 8.00 –

godz. 11.00 – w Int. Illia z okazji urodzin

godz. 19.00 –

Czwartek godz. 8.00 –

Piątek godz. 8.00 –

Sobota godz. 8.00 – msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za

bluźnierstwa i obelgi przeciwko Niepokalanemu Poczęciu

NMP

Niedziela 5 I 2020

godz. 8.00 – int. Żywego Różańca

godz. 11.00 – ++ Zbigniew Kowalski, Janina Pawłowska, zmarli z rodz.

Gnyp, Lawrów, Kowalskich

godz. 19.00 – Józef, Helena Jańczukowie

8. Dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła na dzień dzisiejszy i złożoną ofiarę: Barbara, Kamil, Paweł Fuławka, Elżbieta, Waldemar, Przemysław, Karol Osieccy, Aleksandra Bartz.

W bieżącym tygodniu o przygotowanie kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy T. Kościuszki nr 56,58,60.