OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24 XI 2019 R

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA

KRÓLA WSZECHŚWIATA

24.11.2019 r.

1. Dzisiaj w ostatnią niedzielę roku liturgicznego przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto Liturgicznej Służby Ołtarza. Na mszy św. o godz. 11.00 nasi ministranci złożą lub odnowią ministranckie przyrzeczenia. Po południu natomiast od 16.00 spotkanie na wesoło z niespodzianką. Zapraszamy.

2. Salezjański Wolontariat Misyjny składa serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na cele misyjne w ubiegłą niedzielę.

3. We wtorek msza św. o godz. 18.00. Będzie jej przewodniczył o. Krzysztof Piskorz. Na tę mszę św. zapraszamy wszystkie osoby pragnące pogłębienia relacji z Duchem Świętym.

4. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. W I niedzielę Adwentu święcimy opłatki, które przekazywane będą rodzinom. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

5. W II niedzielę Adwentu 8 XII przedstawiciele naszego parafialnego zespołu Caritas będą kwestować, aby przygotować paczki świąteczne dla potrzebujących z naszej parafii.

Niedziela 24 XI 2019

godz. 8.00 – w int. Katarzyny Maziarz z okazji 87 r. urodzin, o zdrowie i

Boże błog.

godz. 11.00 – + Halina Czerwona

godz. 19.00 – dziękczynna za wszelkie otrzymane dobro z gorąca prośbą

o dar wiary i miłości oraz inne łaski, opiekę i pomoc dla całej

rodziny P. Bogu znanej

Poniedziałek godz. 18.00 – ++ Maria, Wacław, Wojciech z rodz. Grening, za

zmarłych z rodziny

Wtorek godz. 18.00 – w int. Maurycego z okazji 25.r. urodzin, dziękczynno –

błagalna

Środa godz. 18.00 – ++ Józef, Franciszka, Stanisław, Janina z rodz. Kitajczuk,

Maria, Bolesław Baryluk

Czwartek godz. 18.00 – za zmarłych

Piątek godz. 18.00 – ++ Wojciech Górczyk, Kazimierz Duś

Sobota godz. 8.00 – + Andrzej Wojciechowski

Niedziela 1 XII 2019

godz. 8.00 – za zmarłych z VI Róży Różańcowej

godz. 11.00 – ++ Jan Wołkowski (16.r.śm.), Maria Wołkowska, za

zmarłych z rodz. Wołkowskich i Nowakowskich

godz. 19.00 – + Antoni Kowalski ( 4.r. śm.)

6. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła: Maria Sierota, Hubert i Krystyna Steckiewicz, Wiesława Gawłowska, Anna Tomkowicz, Maria Legieć, Anna Chmielewska.

W bieżącym tygodniu prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy T. Kościuszki nr 33,35,36,37,39.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Mariana Dokurno oraz Teofilę Krzesaj. Wieczny odpoczynek…