OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17 XI 2019 R

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

17.11.2019 r.

1. Dzisiaj w przedostatnią niedzielę roku liturgicznego gościmy młodzież z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, która daje świadectwo misyjnego zaangażowania i do takiej postawy zaprasza nas wszystkich.

2. Dzisiaj o godz. 18.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i msza św. z ich udziałem o godz. 19.00.

3. We wtorek o godz.. 17.00 spotkanie tych osób z naszej parafii, które zdecydowały się przyjąć do swoich domów młodych, biorących udział w 42. Europejskim Spotkaniu Młodych we Wrocławiu.

4. W najbliższy czwartek po wieczornej mszy św. spotkanie parafialnego zespołu Caritas.

5. W najbliższą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto Liturgicznej Służby Ołtarza. Na mszy św. o godz. 11.00 nasi ministranci złożą lub odnowią ministranckie przyrzeczenia. Po południu natomiast od 16.00 spotkanie na wesoło z niespodzianką.

6. Do niszy nad wejściem do naszego kościoła powróciła odnowiona rzeźba Madonny z Dzieciątkiem.

Niedziela 17 XI 2019

godz. 8.00 – ++ Teresa i Leon Kamińscy, za zmarłych rodziców z obu

stron

godz. 11.00 – w int. Panu Bogu wiadomej

godz. 19.00 – ++ Edward, Gertruda, Józefa, Stanisław, Monika, Jan

Poniedziałek godz. 18.00 – w int. uczestników pielgrzymki do Fatimy

Wtorek godz. 18.00 – ++ Maria Zbigniew Konopscy

Środa godz. 18.00 – ++ Michał, Julianna Makowicz, Cecylia, Mieczysław

Fabisiak

Czwartek godz. 18.00 – + Dorota Niemiec (od męża i córki oraz siostry i

bratanicy Marty z mężem)

Piątek godz. 18.00 – w int. Miłosza (18.r. urodzin)

Sobota godz. 8.00 – ++ Jarosław Kołodziejczyk i jego rodzice: Stanisław i

Józefa, Stanisława Kołodziejczyk i jej rodzice: Józef i

Maria, za zmarłych z rodzin z obu stron

Niedziela 24 XI 2019

godz. 8.00 – w int. Katarzyny Maziarz z okazji 87 r. urodzin, o zdrowie i

Boże błog.

godz. 11.00 – + Halina Czerwona

godz. 19.00 – dziękczynna za wszelkie otrzymane dobro z gorąca prośbą

o dar wiary i miłości oraz inne łaski, opiekę i pomoc dla całej

rodziny P. Bogu znanej

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła rodzinom pp. Waga, Guzik i Rogowskich.

W bieżącym tygodniu prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy T. Kościuszki nr 30,32,34.