OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 X 2019 R

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

6.10.2019 r.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 8.00. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00.

2. W najbliższy piątek odwiedziny chorych od godz. 9.30, natomiast o godz. 16.00 różańcowe nabożeństwo misyjne dla dzieci. Na mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania.

3. Trwa miesiąc październik – miesiąc różańcowy. W tym roku przeżywamy go jako Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. W dni powszednie nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30, w sobotę po porannej mszy św., w niedzielę o godz. 17.00.

4. W naszej parafii trwa zbiórka płodów rolnych na rzecz naszego seminarium duchownego we Wrocławiu.

5. W sobotę 12 X o godz. 6.00 z naszej Katedry Wrocławskiej wyruszy piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy XIX Dzień Papieski, który przypada w niedzielę bezpośrednio poprzedzającą rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża. W tym dniu odbywa się zbiórka na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie

Niedziela 6 X 2019

godz. 8.00 – za zmarłe członkinie z IV Róży Różańcowej

godz. 11.00 – + Wacława Bedlińska

godz. 19.00 – + Michał Kobyliński, za zmarłych z obu stron

Poniedziałek godz. 18.00 – ++ Maria, Władysław Gaweł, za zmarłych z rodziny

Wtorek godz. 18.00 – ++ Józefa, Stefan Zagalak, Helerna, Czesław Rybotyccy

Środa godz. 18.00 – ++ Honorata Lalewicz 917.r. śm.), Szymon, Stanisław, Jan z rodz. Lalewicz

Czwartek godz. 18.00 ++ Janina, Andrzej Sierota i ich zmarli rodzice i

rodzeństwo

Piątek godz. 18.00 – + Maria Józefczyk (1.r.śm.) o radość wieczną, za zmarłych rodziców i rodzeństwo

Sobota godz. 8.00 – + Teresa Jagodzińska, za jej rodziców: Jan, Helena

Nowaczykowie (int. od syna z rodziną z okazji urodzin zmarłej Teresy)

godz. 16.00 – msza św. w Lubiatowie

Niedziela 13 X 2019

godz. 8.00 – dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

dla Kamili i Tadeusza w 10.r. ślubu

godz. 11.00 – + Helena Zdebiak

godz. 19.00 – ++ Mirosław, Czesław Rzeźnik, za ich rodziców i

rodzeństwo

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz złożoną ofiarę na kwiaty pp. Maria Osiecka, Janina Blicharska, Magdalena, Łucja, Łukasz Łach, Agnieszka Drab, Dorota Chodorowska, Teresa Łucyk, Czesława Marcinowska, Rozalia Nazimek, Elżbieta Rapak, Renata Baka, Paulina Ciborska, Joanna i Marek Czerwoni

W tym tygodniu prosimy o przygotowanie kościoła rodziny zamieszkałe przy ul. T. Kościuszki 3a,5,7,8.