OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29 IX 2019 R

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

29.09.2019 r.

1. Dzisiaj 29 IX w naszej parafii przypada dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych z pierwszego piątku przeniesione są na kolejny piątek czyli na 11 X od godz. 9.30.

3. Od najbliższego wtorku rozpoczyna się październik – miesiąc różańcowy. W tym roku będzie on przeżywany jako Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. W dni powszednie nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30, w sobotę po porannej mszy św., w niedzielę o godz. 17.00.

4. W najbliższą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 8.00

5. W naszej parafii trwa zbiórka płodów rolnych na rzecz naszego seminarium duchownego we Wrocławiu.

6. W sobotę 12 X Metropolitalna piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Niedziela 29 IX 2019

godz. 8.00 – + + Halina Nawłoka (7.r.śm.)

godz. 11.00 – w int. Tomaszka i Hani o zdrowie i Boże błog.

godz. 19.00 – ++ Michał, Antonina Smolińscy

Poniedziałek godz. 18.00 – w int. p. Michaliny Wierzbickiej

Wtorek godz. 18.00 – + Maciej Szaniawski i zmarli z rodziny

Środa godz. 18.00 – o zdrowie i Boże błog. dla mamy Kazimiery z okazji

urodzin

Czwartek godz. 18.00 – dziękczynna w 1. Rocz. ślubu Sandry i Mateusza

Piątek godz. 18.00 – + Bogumiła Nazimek, za zmarłych rodziców: Kazimiera,

Stanisław

Sobota godz. 8.00 – w int. parafian

Niedziela 6 X 2019

godz. 8.00 – za zmarłe członkinie IV Róży Różańcowej

godz. 11.00 – + Wacława Bedlińska

godz. 19.00 – + Michał Kobyliński, za zmarłych z obu stron

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę pp. Ewelinie i Adrianowi Wajnert, którzy wczoraj zawarli sakramentalny związek małżeński. Naszym Nowożeńcom życzymy Bożego błogosławieństwa na wspólnej drodze życia.

W tym tygodniu prosimy o przygotowanie kościoła rodziny zamieszkałe przy ul. Lipowej 38,40,40a.

8. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Janinę Kitajczuk. Wieczny odpoczynek…