OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 IX 2019 R

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

22.09.2019 r.

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców ministrantów oraz kandydatów do LSO.

2. Dzisiaj żegnamy akolitę Mateusza Mielnika, który w naszej parafii odbywał praktykę duszpasterską. Życzymy, aby trwał na drodze powołania kapłańskiego.

3. We wtorek 24 IX z naszej parafii do Fatimy udaje się grupa pielgrzymów.

4. Rozpoczynamy zbiórkę płodów rolnych na rzecz naszego seminarium duchownego we Wrocławiu.

5. Co roku 28 września, od dwunastu lat spotykamy się na ulicy o godzinie 15.00, by z koronką w ręku pokornie prosić Boga o miłosierdzie dla świata całego. W rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, zapraszamy również Ciebie, byś stanął na skrzyżowaniu przed swoim domem, biurem, fabryką, szkołą, kościołem i połączył się z Jezusem konającym na krzyżu, a następnie odmówił wraz z nami Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dla świata nic nie znaczący kwadrans, dla Boga wielkie wołanie grzeszników”.

(Modlitwa w naszej parafii przy krzyżu obok

ołtarza polowego na terenie kościelnym)

6. W przyszłą niedzielę przypada w naszej parafii dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Niedziela 22 IX 2019

godz. 8.00 – + Wiesław Kalota, za zmarłych rodziców i rodzeństwo

godz. 11.00 – ++ Adela Krzyżak, Mieczysław, Romuald

godz. 19.00 – + Teresa Sysak (od Stanisławy Jagły)

Poniedziałek godz. 18.00 – ++ Jarosław Kołodziejczyk, jego rodzice: Stanisław

i Józefa, Stanisława Kołodziejczyk, jej rodzice: Józef i

Maria, za zmarłych z obu stron

Wtorek godz. 18.00 – ++ Krystyna, Edward Laszczyńscy

Środa godz. 18.00 – + Józef Blicharski (2.r.śm.)

Czwartek godz. 18.00 – + Eugeniusz Lewandowski, za zmarłych rodziców

Piątek godz. 18.00 – + Józefa Fedorowicz, za jej rodziców

Sobota godz. 14.00 – msza św. ślubna

godz. 18.00 – w 40.r. ślubu Elżbiety i Mieczysław Urban

Niedziela 22 IX 2019

godz. 8.00 – + + Halina Nawłoka (7.r.śm.)

godz. 11.00 – w int. Tomaszka i Hani o zdrowie i Boże błog.

godz. 19.00 – ++ Michał, Antonina Smolińscy

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę : Marzena i Adam Sikorscy, Jan Misiak, Elżbieta Piasta, Maciej Konopka, Janina Kowalska, Aleksandra i Jarosław Wójciak, Hanna Gumiela.

W tym tygodniu przygotowaniem kościoła zajmie się rodzina przyszłych nowożeńców.