OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 VII 2019 R

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

28.07.2019 r.

1. Dzisiaj na zakończenie tygodnia św. Krzysztofa, po każdej mszy św. święcimy pojazdy. Zebrane ofiary jak co roku zostaną przekazane na pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od 9.30. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 8.00.

3. W piątek 2. sierpnia wyrusza XXXIX Piesza Wrocławska Pielgrzymka na Jasną. W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zapisać się do końca lipca do duchowej grupy pielgrzymów.

4. Od południa 1VIII do północy 2 VIII w związku z franciszkańskim świętem Matki Bożej Anielskiej można uzyskać tzw. odpust porcjunkuli.

5. W najbliższą sobotę msza św. w Lubiatowie o godz. 17.00

6. Chętnych do udziału w pielgrzymce do Fatimy prosimy o zgłaszanie się do zakrystii, aby otrzymać numer konta na które należy wpłacać zaliczkę w wysokości 1000 zł.

7. Zachęcamy do czytania prasy religijnej.

Niedziela 28VII 2019

godz. 8.00 – + Wiesława Pawka

godz. 11.00 – + Józefa Makowska (w kolejną rocznicę śmierci)

godz. 19.00 – ++ Aniela, Bronisław Topola

Poniedziałek godz. 18.00 – w int. Kalinki i jej rodziców

Wtorek godz. 18.00 – + Maria Szawan (od uczestników pogrzebu)

Środa godz. 18.00 – ++ Bożena Buczyńska, Franciszek Dżedżora (7.r.śm.)

Czwartek godz. 18.00 – + Maria Szawan (od Zbyszka z rodziną)

Piątek godz. 18.00 – w int. mamy Heleny (85.r.urodzin), za Irenę (83.r.urodzin)

Sobota godz. 8.00 – + Maria Drelich

godz. 17.00 – msza św. w Lubiatowie

Niedziela 4 VIII 2019

godz. 8.00 – int. Żywego Różańca

godz. 11.00 – ++ Stanisław Gnyp (ojciec), Stanisław Gnyp (syn)

godz. 19.00 –dziękczynna „ku czci i chwale Boga Ojca”.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz złożoną ofiarę: Kazimierz Kochański, Helena Horaczko, Aleksandra Góral, p. Mosnerowie, Iwona Grodzka, Zdzisława Pańczyszyn, Agnieszka Śliwka, Magdalena Pańkowska, Janina Żygadło, Małgorzata Turkiewicz, Kazimiera Kozłowska, Katarzyna Brusiło, Danuta Kawińska, Maria Matejek, Jozef i Paweł Czerwoni.

W tym tygodniu o przygotowanie kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Lipowej 1, 1a, 2, 2b, 3

ZAPOWIEDZI

– Paweł Dudek zam. w parafii Narodzenia NMP w Miękini