OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 VI 2019 R

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

2.06.2019 r.

1 Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca, która zbiega się z Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego oraz Świętem Dziękczynienia, przebiegającym pod hasłem „Dziękujemy za wielkich pasterzy Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego”.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.30.

3. W sobotę, w wigilię Uroczystości Zesłania Pańskiego w naszym kościele modlitewne czuwanie w godz. 20.00 – 22.00.

4. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu na godz. 17.00 zapraszamy dzieci klas II i ich rodziców. Po nabożeństwie czerwcowym spotkanie związane z I Komunią św. w roku przyszłym.

5. Do dnia 24. czerwca można przynosić zużyty sprzęt tzw. elektrośmieci. Dzięki tej zbiórce pozyskuje się środki na pomoc misjom.

6. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po wieczornej mszy św., w niedzielę o godz. 17.00.

7. W dalszym ciągu w zakrystii lub kancelarii parafialnej można zapisywać się na pielgrzymkę do Fatimy, która odbędzie się w dniach 24.09 -1.10 b.r.

Poniedziałek godz. 18.00 – ++ Zofia Wodejko (15.r.śm.), Józef, Zygmunt z

rodz. Wodejko

Wtorek godz. 18.00 – w int. Barbary Pochwała (80.r.urodzin)

Środa godz. 18.00 – ++ Anna Domaradzka, Gotfryd Grzegorczyk

Czwartek godz. 18.00 – ++ Marta, Zdzisław Jezierscy

Piątek godz. 18.00 – ++ Bronisław Miesiąc (25.r.śm.), Kazimierz, Paulina,

Paweł, za zmarłych z rodziny

Sobota godz. 8.00 – za zmarłych w czyśćcu cierpiących

godz. 16.00 – msza św. ślubna

godz. 20.00 – 22.00 CZUWANIE MODLITEWNE PRZED

UROCZYSTOŚCIĄ ZESŁANIA DUCHA

ŚWIĘTEGO

Niedziela 9 VI 2019

godz. 8.00 – ++ Franciszek Wołkowski (15.r.śm.), Krystyna Wołkowska,

Tomasz Mianowski, za zmarłych z rodziny

godz. 11.00 – + Teresa Jagodzińska (od Marysi i Ewy z Leszkiem ze

Ściborza)

godz. 19.00 – dziękczynna za wszelkie otrzymane dobro z gorącą prośbą

o dar wiary i miłości i Boże błog. oraz inne łaski, opiekę i

pomoc dla całej rodziny P. Bogu znanej.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę: Ewa Jasińska, Hania Wypych, Beata Szajda, Jolanta Pietryniak, Paweł, Ilona, Lila, Filip, Dawid Tunia, Patryk Strzelczyk.

9. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Reginę Lalewicz. Wieczny odpoczynek…