OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17 III 2019 R

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17.03.2019 r.

1. Dzisiaj przeżywamy II niedzielę Wielkiego Postu. Po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami naszych ministrantów. Gorzkie Żale o godz. 17.00.

2. Jutro o godz. 19.00 w kościele spotkanie rodziców dzieci obchodzących rocznicę I Komunii św.

3. We wtorek 19.03. przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. w naszym kościele o godz. 10.00 i 18.00. Polecajmy w naszych modlitwach Ojca św. Franciszka w 6.rocznicę inauguracji Jego pontyfikatu oraz naszego Metropolitę Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego z racji patronalnego święta.

4. Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Antoni Ablam. Program rekolekcji w gablocie i na stronie internetowej.

5. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00 i 19.15.

6. Ekstremalna Droga Krzyżowa w naszej parafii planowana jest w nocy 5/6 kwietnia b.r.

7. Od dziś można nabywać małe i duże świece „Caritas” oraz baranki z białej czekolady na wielkanocny stół. Przedstawiciele PZC rozprowadzają skarbonki

Jałmużna wielkopostna”.

Niedziela 17 III 2019

godz. 8.00 – ++ Józef, Ryszard Mazurek, Feliks, Anna Niżyńscy

godz. 11.00 – w int. Zosi i Filipa w 1.r. urodzin

godz. 19.00 – + Zbigniew Błocki (od szwagierki i szwagra)

Poniedziałek godz. 18.00 – + Teresa Jagodzińska (od rodziny ze Zbąszynka)

WtorekUroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

godz. 10.00 –

godz. 18.00 – ++ Józef Blicharski, Józefa Fedorowicz

Środa godz. 18.00 – ++ Roch Duś, Józef, Władysława Zaborscy, za dusze w

czyśćcu cierpiące

Czwartek godz. 18.00 – + Teresa Jagodzińska (od siostry z rodziną)

Piątek godz. 18.00 – za zmarłych z rodzin Bazan, Kutkiewicz i Kujawskich

Sobota godz. 8.00 – + Jarosław Kołodziejczyk i jego rodzice: Stanisław i Józefa,

Stanisława Kołodziejczyk i jej rodzice: Maria i Józef, za

zmarłych z rodzin z obu stron

Niedziela 24 III 2019

godz. 8.00 – za zmarłych rodziców z rodz. Ziemiańskich, Anna Chojecka

godz. 11.00 – ++ Krystyna, Edward Laszczyńscy

godz. 19.00 – + Stanisława Kołodziejczyk (od Krystyny i Marka

Kołodziejczyków z rodziną)

8. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę: Aleksandra Kutkiewicz – Długosz, Karolina Gołąbek, Honorata Dulska, Lena, Tatiana, Krystyna Dopierała, Wera Ludzińska.

W tym tygodniu porosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Wrocławskiej

9. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Krzysztofa Dudzińskiego. Wieczny odpoczynek…