OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24 II 2019 R

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

24.02.2019 r.

1. Dzisiaj o godz. 11.00 msza św. jubileuszowa z okazji 80. urodzin ks. Ludwika Sosnowskiego. Uczestnicząc w tej Eucharystii módlmy się w intencji dostojnego Jubilata, dziękując szczególnie za lata pracy duszpasterskiej w naszej parafii.

2. W najbliższy czwartek po mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.30.

4. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 8.00.

5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy Rektora Papieskiego wydziału teologicznego we Wrocławiu ks. prof. Włodzimierza Wołyńca.

6. W parafii w Wilkszynie 9 III rozpoczną się katechezy przygotowujące do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego. Plan katechez podany jest w gablocie i na stronie internetowej.

7. Ekstremalna Droga Krzyżowa w naszej parafii planowana jest w nocy 12/13 kwietnia b.r.

Niedziela 24 II 2019

godz. 8.00 – + Michał Haczkiewicz (10.r.śm.)

godz. 11.00 – msza św. jubileuszowa z okazji 80. rocznicy urodzin ks.

Ludwika Sosnowskiego

godz. 19.00 – ++ Celina, Tadeusz Pryszcz, za rodziców i rodzeństwo z

obu stron

Poniedziałek godz. 18.00 – ++ Halina, Agatka, za zmarłych rodziców z obu

stron

Wtorek godz. 18.00 – dziękczynna w int. Panu Bogu wiadomej

Środa godz. 18.00 – ++ Kamila, Franciszek

Czwartek godz. 18.00 – + Antoni Lisowski

Piątek godz. 18.00 – + Ryszard Kutkiewicz

Sobota godz. 8.00 – ++ Apolonia, Józef, Ryszard, Marian

godz. 14.00 – msza św. ślubna

godz. 16.00 – msza św. w Lubiatowie

Niedziela 3 III 2019

godz. 8.00 – o pomoc i ratunek dla dzieci w Syrii (int. I Róży

Różańcowej)

godz. 11.00 – ++ Piotr, Józefa Wysoccy, Zdzisław Suszycki, zmarli z

rodz. Wysockich i Suszyckich

godz. 19.00 – + Zdzisław Suszycki (5.r. śmierci) za zmarłych rodziców i

rodzeństwo z obu stron

8. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i dekorację: Helena Huba, Danuta Żołnierczyk, Joanna Bałchanowska, Stanisława Chłopowiec, Maria Ciskowska, Eugenia Chilińska, Halina Daszyńska.

W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Osiedlowej 5,7.

9.W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Władysławę Haczkiewicz. Wieczny odpoczynek…