OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 I 2019 R

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

13.01.2019 r.

1. Dzisiaj 13 I przypada Niedziela Chrztu Pańskiego, która liturgicznie kończy okres Bożego Narodzenia.

2. W środę 16 I wspólna modlitwa zanoszona przez orędownictwo św. Jadwigi Śląskiej. W modlitwie polecamy szczególnie nasz Parafialny Zespół Caritas.

3. W piątek 18 I rozpoczyna się w całym Kościele Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

4. W najbliższą niedzielę w naszym kościele wspólne kolędowanie. Można przybyć przebranym w stroju pastuszka, króla, aniołka (szczególnie dzieci) Początek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.

5. Serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy przyczynili się do przygotowania Orszaku Trzech Króli w minioną niedzielę.

6. 27 I spotkanie opłatkowe w sali SOK –u. koszt udziału 20 zł.

7. W związku z wizytą kolędową msze św. w tygodniu o godz. 8.00. W środy msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

Niedziela 13 I 2019

godz. 8.00 – + Maria Józefczyk

godz. 11.00 – ++ Bożena, Jan Krzyżanowscy

godz. 19.00 – + Zbigniew Błocki (od swatów z Zawadki)

Poniedziałek godz. 8.00 –

Wtorek godz. 8.00 –

Środa godz. 18.00 – + Maria Józefczyk

Czwartek godz. 8.00 –

Piątek godz. 8.00 –

Sobota godz. 8.00 – w int. Panu Bogu wiadomej

Niedziela 13 I 2019

godz. 8.00 – w int. dziękczynnej Panu Bogu wiadomej

godz. 11.00 – ++ Krystyna, Edward Laszczyńscy

godz. 19.00 – + Bożena Buczyńska (int. od Agata i Ireneusz z Jeleniej

Góry)

8. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę: Jadwiga Szachnowska, Jadwiga Treczka, Genowefa Paliwoda, Henryka Bednarz, Bernadetta Woś, Małgorzata Wagner, Beata Wojciechowska, Jadwiga Starus, Anna Wodejko, Helena Dudek, Wioleta Łazowska

W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy Osiedlowej 19.

Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa