OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 I 2019 R

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

OBJAWIENIE PAŃSKIE

6.01.2019 r.

1. Dzisiaj 6 I przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Po mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Po mszy św. o godz.11.00 wyruszy z naszego kościoła „Orszak Trzech Króli”. Serdecznie zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi.

2. W najbliższą niedzielę obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

3. W związku z wizytą kolędową msze św. w tygodniu o godz. 8.00. W środy msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

Niedziela 6 I 2019 (uroczystość Objawienia Pańskiego)

godz. 8.00 – z prośbą o Boże błog. na Nowy Rok prosi pewna rodzina

godz. 11.00 – dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. dla Oliwii w 2.r.

urodzin i dla jej rodziców

godz. 19.00 – + Maria Baryluk (od rodz. Czerwonych)

Poniedziałek godz. 8.00 –

Wtorek godz. 8.00 – o szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki

Środa godz. 18.00 – dziękczynna z okazji urodzin z prośbą o dalsze laski dla

ks. T. Gospodaryka

Czwartek godz. 8.00 –

Piątek godz. 8.00 – + Eugeniusz Kanarek

Sobota godz. 8.00 –

Niedziela 13 I 2019

godz. 8.00 – + Maria Józefczyk

godz. 11.00 – ++ Bożena, Jan Krzyżanowscy

godz. 19.00 – + Zbigniew Błocki (od swatów z Zawadki)

4. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę: Elżbieta Wołowiec, Krystyna Uziałko, Kamila Lewandowska, Sylwia Kowalska, Anna Kamińska, Małgorzata i Wojciech Wiśniewscy, Maria Piekarz, Joanna Kanty, Barbara Wiśniewska, rodz. pp. Bartoń, Magdalena Włodarczyk, Maria Szerszunowicz, Wanda Zachar, Sabina Dudek

W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy Osiedlowej 17.

Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa