OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 XII 2018 R

NIEDZIELA ŚW. RODZINY

30.12.2018 r.

1. Dzisiaj przypada Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. W tym dniu modlimy się szczególnie o świętość naszych rodzin. Na mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy szczególnie małżonków, aby odnowić małżeńskie przyrzeczenia.

2. Jutro ostatni dzień Starego Roku. Msza św. dziękczynno – błagalna na zakończenie Starego Roku o godz. 18.00.

3. We wtorek 1 I uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek mszy św. świąteczny. W tym dniu przypada Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 8.00. W piątek odwiedziny chorych od godz. 9.30. W pierwszą sobotę miesiąca po porannej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu wpisująca się w pierwszosobotnie nabożeństwa wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

5. W niedzielę 6 I uroczystość Objawienia Pańskiego. Po mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Po mszy św. o godz.11.00 wyruszy z naszego kościoła „Orszak Trzech Króli”. Serdecznie zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi.

6. Od 2 I 2019 r. kontynuacja wizyty kolędowej według podanego planu. W związku z tym msze św. w tygodniu o godz. 8.00. W środy msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

Niedziela 30 XII 2018 (Niedziela Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa)

godz. 8.00 – dziękczynna za łaski Boże otrzymane w mijającym roku

(dziękuje pewna rodzina)

godz. 11.00 – ++ Władysława, Antoni Haczkiewicz

godz. 19.00 – dziękczynno – błagalna w 10.r. zawarcia związku

małżeńskiego przez Ilonę i Pawła Tunia

Poniedziałek godz. 18.00 – dziękczynna – błagalna

Wtorek 1 I 2019 (Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki) – NOWY ROK

godz. 8.00 – dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane w minionym roku

z prośbą o Boże błog. w Nowym Roku dla całej rodziny

Łopuszańskich

godz.11.00 – w int. Jakuba Śliwy w 18.r. urodzin z prośbą o zdrowie i

Boże błog. na dalsze życie (od rodziców i dziadków)

godz. 19.00 – + Bożena Buczyńska (int. od uczestników pogrzebu)

Środa godz. 8.00 – w int. Rity z okazji 3.r. urodzin

Czwartek godz. 8.00 – w int. parafian

Piątek godz. 8.00 – w int. Eugeniusza Gridzińskiego (dziękczynno – błagalna)

Sobota godz. 8.00 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, pomoc i

Boże błog. dla wszystkich rodzin ze wspólnoty osiedlowej nr 2

Niedziela 6 I 2019 (uroczystość Objawienia Pańskiego)

godz. 8.00 – z prośbą o Boże błog. na Nowy Rok prosi pewna rodzina

godz. 11.00 – dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. dla Oliwii w 2.r.

urodzin i dla jej rodziców

godz. 19.00 – + Maria Baryluk (od rodz. Czerwonych)

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i złożoną ofiarę: rodzina pp. Łopuszańskich, Litwinów, Tlałka, Bilskich, Szczepaniaków, Łyżkiewiczów, Tarnowicz oraz Krystyna Modrzyńska, Maria Błocka, Stanisław Korzeniowski, Ewa Mazur, Piotr Zadrożny, Henryk Antosiewicz, Teresa Kamińska i Paweł Kamiński.

W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy Osiedlowej 4.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Stanisławę Kołodziejczyk. Wieczny odpoczynek…

Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa