OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 XII 2018 R

I NIEDZIELA ADWENTU

2.12.2018 r.

1. Dzisiaj I niedziela Adwentu. Rozpoczyna się nowy Rok Liturgiczny pod hasłem „W mocy Bożego Ducha”. W I niedzielę Adwentu święcimy opłatki, które przekazywane są przedstawicielom rodzinom.

2. Dzisiaj o godz. 17.00 w naszym kościele spotkanie informacyjne związane z Domowym Kościołem czyli rodzinną gałęzią Ruchu Światło Życie

3. W piątek 7 XII spotkanie rady parafialnej po wieczornej mszy św.

4. W najbliższą sobotę 8 XII przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msz św. o godz. 8.00 i 18.00.

5. W niedzielę 9. XII przy naszym kościele kiermasz bożonarodzeniowy. Możliwość nabycia stroików i innych rzeczy związanych z bożonarodzeniowym wystrojem.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.30. Sakrament pokuty w piątek od godz. 17.00.

7. Msze św. roratnie w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.00.

8. Dzieci, które chciałyby spotkać św. Mikołaja w naszym kościele zapraszamy w przyszłą niedzielę na dodz. 17.00.

9. Od dziś do nabycia są świece w ramach akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” w cenie 14 lub 6 zł za sztukę.

Niedziela 2 XII 2018 r

godz. 8.00 – int. Żywego Różańca

godz. 11.00 – ++ Jan Wołkowski (15.r.śmierci), Maria Wołkowska

godz. 19.00 – + Michał Kobyliński, za zmarłych z rodziny z obu stron

Poniedziałek godz. 18.00 – + Maria Józefczyk

Wtorek godz. 18.00 – + Barbara Więcław (od chrześniaka z rodziną)

Środa godz. 18.00 – + Barbara Sierota, za zmarłych z rodz. Sierotów i

Legieciów o radość życia wiecznego

Czwartek godz. 18.00 – + + Jadwiga, Stanisława Banach, za ich rodziców i

rodzeństwo

Piątek godz. 18.00 – + Maria Józefczyk

Sobota (Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP)

godz. 8.00 – za zmarłych w czyśćcu cierpiących

godz. 18.00 – ++ Marianna, Franciszek, Janusz, Teresa z rodz.

Grądzkich, Amelka Łach

Niedziela 9 XII 2018 r.

godz. 8.00 – ++ Antoni , Marianna, Jerzy Wira, za zmarłych rodziców i

rodzeństwo z obu stron

godz. 11.00 – w int Małgorzaty Turkiewicz z okazji 50.r. urodzin

godz. 19.00 – ++ Maria Żłobicka, Eugenia i Józef Kwiatkowscy

10. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i jego udekorowanie: Bożena Sopuszyńska, Małgorzata Górka, Teresa Osmyk.

W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy Piaskowej 7,8,10,12,14

Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa