OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25 XI 2018 R

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

25.11.2018 r.

1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 17.00 uroczyste nieszpory połączone z odnowieniem aktu oddania Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

2. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. W I niedzielę Adwentu święcimy opłatki, które przekazuje się rodzinom. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na renowacje paramentów liturgicznych. Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 8.00.

3. W najbliższą sobotę msza św. o godz. 11.00 z udziałem księży naszego dekanatu w ramach adwentowego dnia skupienia (nie będzie mszy św. o godz. 8.00). W sobotę przed I niedzielą Adwentu o godz. 19.00 pierwsze, adwentowe spotkanie ze Słowem Bożym, przygotowujące do niedzielnej mszy św.

4. W niedzielę 2. XII o godz. 17.00 w naszym kościele spotkanie informacyjne związane z Domowym Kościołem czyli rodzinną gałęzią Ruchu Światło Życie

5. W niedzielę 9. XII przy naszym kościele kiermasz bożonarodzeniowy. Możliwość nabycia stroików i innych rzeczy związanych z bożonarodzeniowym wystrojem.

6. Dzisiaj po wieczornej mszy św. odbędą się zapisy młodzieży z klas VI i VII z naszej parafii do grupy osób przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Niedziela 25 XI 2018 r

godz. 8.00 – + Halina Czerwona

godz. 11.00 – w 1.r. urodzin Izabeli

godz. 19.00 – w 86. rocznicę urodzin Katarzyny Maziarz z prośbą o Boże

błog. i łaskę zdrowia na dalsze życie

Poniedziałek godz. 18.00 – ++ Maria, Wacław Grening, za zmarłych rodziców

i rodzeństwo

Wtorek godz. 18.00 – + Dorota Niemiec (int. od uczestnikow pogrzebu)

Środa godz. 18.00 – + Maria Gaweł

Czwartek godz. 18.00 – + Maria Baryluk (int. od uczestnikow pogrzebu)

Piątek godz. 18.00 – + Andrzej Wojciechowski

Sobota godz. 11.00 – w int. parafian

godz. 16.00 – msza św. /Lubiatów/

Niedziela 2 XII 2018 r

godz. 8.00 – int. Żywego Różańca

godz. 11.00 – ++ Jan Wołkowski (15.r.śmierci), Maria Wołkowska

godz. 19.00 – + Michał Kobyliński, za zmarłych z rodziny z obu stron

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła, jego udekorowanie i złożoną ofiarę: rodzina pp. Majczaków, Gałysów, Maleszków, Mianowskich, Grabowskich.

W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy Piaskowej 1 – 6.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Zofię Rusek. Wieczny odpoczynek…

Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa