OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 XI 2018 R

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

18.11.2018 r.

1. Dzisiaj przeżywamy XXXIII niedzielę zwykłą. O godz. 16.00 w sali SOK – u rozpocznie się okolicznościowe spotkanie ministrantów ich rodziców i wszystkich chętnych.

2. Przyszła niedziela jest Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. O godz. 17.00 uroczyste nieszpory połączone z odnowieniem aktu oddania Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

3. Za tydzień na mszy św. godz. 11.00 nastąpi odnowienie przyrzeczeń ministranckich oraz przyjęcie nowych ministrantów.

4. W niedzielę 2. XII o godz. 17.00 w naszym kościele spotkanie informacyjne związane z Domowym Kościołem czyli rodzinną gałęzią Ruchu Światło Życie

5. W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zgłosić swój udział w koncercie kolęd Betlejem Wrocławskie. Koncert odbędzie się 29 grudnia 2018 r. w Hali Orbita. Liczba miejsc ograniczona.

6. W przyszłą niedzielę po wieczornej mszy św. odbędą się zapisy młodzieży z klas VI i VII z naszej parafii do grupy osób przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Niedziela 18 XI 2018 r

godz. 8.00 – ++ Teresa, Leon Kamińscy, za zmarłych rodziców z obu stron

godz. 11.00 – o zdrowie i Boże błog. dla Teresy Bedlińskiej czd.

Kobierska i Zbigniewa Bedlińskiego w 40.r. ślubu oraz ich rodzin

godz. 19.00 – ++ Edward, Gertruda, Józefa, Stanisław, Monika, Jan

Poniedziałek godz. 12.00 – + Zofia Rusek (msza św. pogrzebowa)

godz. 18.00 – + Eugenia Kwiatkowska

Wtorek godz. 18.00 – + Stefania Urban (10.r. śmierci), za zmarłych z rodz.

Maziarz, Zybura, Grabowskich, Uziak i Urban

Środa godz. 18.00 – w int. Marty Bartoń z okazji 3.r. urodzin

Czwartek godz. 18.00 – w int. parafian

Piątek godz. 18.00 – msza sw. dziękczynna w 70. R. urodzin Mikołaja Hubaj, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB Nieustającej Pomocy na dalsze lata życia

Sobota godz. 8.00 – + Marcin Kowal

Niedziela 25 XI 2018 r

godz. 8.00 – + Halina Czerwona

godz. 11.00 – w 1.r. urodzin Izabeli

godz. 19.00 – w 86. rocznicę urodzin Katarzyny Maziarz z prośbą o Boże

błog. i łaskę zdrowia na dalsze życie

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i jego udekorowanie: Małgorzata Chilińska, Marta Filejska, Urszula Tomkowicz, Alicja Kawa, Danuta i Zbigniew Tokarczykowie, Jan Nawłoka

W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy Kwiatowej od 11 do końca.

Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa