OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 XI 2018 R

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

4.11.2018 r.

1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca. Nabożeństwo wspominkowe o godz. 17.00.

2. W najbliższą sobotę 10 XI w naszym kościele o godz. 16.00 msza św. z okazji Święta Niepodległości. Serdecznie zapraszamy.

3. Nabożeństwo wspominkowe w tygodniu po wieczornej mszy św.

4. Serdeczne podziękowanie tym, którzy w miniony wtorek 30 X pracowali przy porządkowaniu naszego cmentarza przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Szczególnie dziękujemy grupie młodzieży ze szkolnego wolontariatu i jej opiekunom.

5. W piątek 9 XI odwiedziny chorych od godz. 9.30

6. 25 XI (niedziela) po wieczornej mszy św. odbędą się zapisy młodzieży z klas VI i VII z naszej parafii do grupy osób przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

7. W dniach 1 – 8. listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny, ofiarując go za zmarłych.

Niedziela 4 XI 2018 r

godz. 8.00 – int. Żywego Różańca

godz. 11.00 – w int. Stanisławy (80.r. urodzin) i Józefa (85.r. urodzin) z

rodz. Karkoszka

godz. 19.00 – dziękczynno – błagalna w int. Grażyny i Zbigniewa z

okazji urodzin

Poniedziałek godz. 18.00 – ++ Aniela, Bronisław Topola, Sefan Marianna

Latała

Wtorek godz. 18.00 – ++ Zofia Pstrowska, za zmarłe członkinie I Róży

Różańcowej

Środa godz. 18.00 – za zmarłych rodziców z obu stron: Aniela, Władysław,

Anna, Władysław i za zmarłych z rodziny

Czwartek godz. 18.00 – + Robert Szpank ( od Agnieszki Tołciuk z dziećmi)

Piątek godz. 18.00 – + Maria Józefczyk

Sobota godz. 8.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 16.00 – msza św. z okazji Święta Niepodległości

Niedziela 11 XI 2018 r

godz. 8.00 – ++ Stefania, Józef Czuprun

godz. 11.00 – + Helena Lewińska (14.r.śmierci), za zmarłych z rodz.

Lewińskich i Hajkowskich

godz. 19.00 – + Szczepan Haczkiewicz (11.r.śmierci)

10. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i kwiatową dekorację: Maria i Jan Antochów, Agnieszka, Marek, Wiktor i Maciej Kowal, Danuta i Mieczysław Sierota, Lucyna i Dariusz Dąbrowscy, Anna Różewicz

W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy Sportowej 6,8.

12. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Bożenę Buczyńską oraz ś.p. Zbigniewa Błockiego. Wieczny odpoczynek…

Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa