OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 X 2018 R

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

28.10.2018 r.

1. Dzisiaj przypada rocznica poświęcenia naszego kościoła.

2. Ubiegłej nocy nastąpiła zmiana czasu z letniego na zimowy. Porządek mszy św. niedzielnych nie ulega zmianie. Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00, natomiast modlitwa różańcowa o godz. 17.30.

3. We wtorek 30 X o godz. 10.00, o ile będzie właściwa pogoda, sprzątanie cmentarza przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Wieczorem po mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

4. W czwartek 1 XI Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w porządku niedzielnym. Po mszy św. o godz. 11.00 udamy się w procesji z kościoła na cmentarz.

5. W piątek 2 XI Wspomnienie Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. O godz. 14.00 procesja z modlitwami za zmarłych na cmentarzu w Zaborze Wielkim.

6. W dniach od 2. XI do 7. XI modlitwa wypominkowa za zmarłych według ustalonego planu po wieczornej mszy św. W niedzielę 4. XI modlitwa wypominkowa o godz. 17.00.

7. W dniach 1 – 8. listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny, ofiarując go za zmarłych.

8. W tym tygodniu przypada Pierwszy czwartek, Pierwszy piątek i Pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych ze względu na Dzień Zaduszny w piątek 9. XI.

9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 8.00

Niedziela 28 X 2018 r

godz. 8.00 – + Józef Jaworski (10.r.śmierci), za zmarłych rodziców z obu

stron

godz. 11.00 – + Helena Zdebiak (6.r.śmierci)

godz. 19.00 – + Stanisław Przędziuk, za zmarłych z rodz. Legieciów i

Sierotów o radość życia wiecznego

Poniedziałek godz. 18.00 – w int. Łucji, Janka i ich rodziców

Wtorek godz. 18.00 – ++ Alina Stanisławska (8.r.śmierci), Jan Stanisławski

(tato), Jan Stanisławski (brat)

Środa godz. 18.00 – ++ Honorata, Szymon, Jan, Stanisław z rodz. Lalewiczów,

za zmarłych w czyśćcu cierpiących

Czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych

godz. 8.00 – ++ Maria, Wojciech Pawliszakowie, zmarli rodzice z obu

stron

godz. 11.00 – Aniela, Michał Zenobiusz z rodz. Gospodaryk i za zmarłych

krewnych z rodziny

godz. 19.00 – w int. Kacpra

Piątek godz. 8.00 – za zmarłych polecanych w modlitwie wspominkowej

godz. 18.00 – ++ Zdzisław, Helena Michał

Sobota godz. 8.00 – + Jadwiga Czworowska (od koleżanek)

godz. 16.00 – msza św. w Lubiatowie

Niedziela 4 XI 2018 r

godz. 8.00 – int. Żywego Różańca

godz. 11.00 – w int. Stanisławy (80.r. urodzin) i Józefa (85.r. urodzin) z

rodz. Karkoszka

godz. 19.00 – dziękczynno – błagalna w int. Grażyny i Zbigniewa z

okazji urodzin

10. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła, kwiatową dekorację i złożoną ofiarę: rodzina pp. Aleksandra i Pauliny Foterek oraz Anna, Marcin, Piotr, Anita Grzelewscy, Aniela Grudzińska, Zbigniew Sikora, Arkadiusz Kubasiński, Roman i Maria Matuda, Jadwiga i Jan Górscy, Dorota i Kazimierz Miesiąc.

W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy Świerkowej.

11. Wczoraj sakramentalny związek małżeński zawarli Aleksander i Paulina Foterek.

12. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Mieczysława Krzesaj oraz ś.p. Marię Baryluk. Wieczny odpoczynek…

Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa