OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 X 2018 R

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

14.10.2018 r.

1. Dzisiaj obchodzimy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. W tym dniu wzorem lat ubiegłych odbywa się kwesta na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które funduje stypendia dla uzdolnionej młodzieży z całej Polski. Dzisiaj o godz. 16.00 w hołdzie św. Janowi Pawłowi II o godz. 16.00 wystąpi p. Marcin Malinowski. W jego wykonaniu koncert pieśni religijnej pt.„ Od serca do serca”. Serdecznie zapraszamy.

2. W związku z koncertem dzisiaj modlitwa różańcowa wyjątkowo o godz. 18.30.

3. W najbliższą niedziele na mszy św. o godz. 11.00 nastąpi uroczyste wprowadzenie relikwi św. Jadwigi Śląskiej.

4. Serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na rzecz renowacji naszego kościoła w I niedzielę miesiąca.

5. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali na rzecz naszego seminarium duchownego płody rolne lub złożyli ofiary pieniężne.

6. Przy wejściu do kościoła znajdują się kartki wypominkowe.

Niedziela 14 X 2018 r

godz. 8.00 – ++ Wacława, Tadeusz Bedlińscy

godz. 11.00 – ++ Jan, Antonina, Ryszard, Janina z rodz. Biszczak

godz. 19.00 – ++ Józefa Wysocka, Piotr Wysocki, za zmarłych z rodz.

Wysockich i Suszyckich

Poniedziałek godz. 18.00 – + Aniela Kwaśniewicz (30.dzień po pogrzebie)

Wtorek godz. 18.00 – + Jadwiga Olszewska (od sąsiadów z ul. Górnej i

Lipowej)

Środa godz. 18.00 – msza św. dziękczynna za 20 lat istnienia w parafii

Miękinia Koła Przyjaciół Radia Maryja

Czwartek godz. 18.00 – dziękczynno – błagalna w 60.r. urodzin Anny Ziejka

Piątek godz. 18.00 – + Ernest Filipp (7.r. śmierci)

Sobota godz. 8.00 – z okazji 7.r. ślubu Anny i Łukasza Bartoniów

godz. 17.00 – msza św. w Lubiatowie

Niedziela 21 X 2018 r

godz. 8.00 – ++ Janina, Stanisław, Zbigniew, Rozalia, Henryk, Damian

godz. 11.00 – w int. Patrycji Wolańskiej (8.r. urodzin)

godz. 19.00 – o zdrowie dla wnuków Aleksandra i Sofii (int. od

dziadków)

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i kwiatową dekorację: Małgorzata i Mieczysław, Alicja i Andrzej z rodz.Fuławka, Bożena i Józef Haczkiewicz, Joanna Haczkiewicz, Łukasz Białowąs, Czesława Partyka, Anna i Stanisław Czerwoni, Wojciech Partyka, Kamila Sikora – Partyka, Waldemar i Joanna, Magdalena i Marcin z rodz. Partyka, Irena i Zdzisław Przewoźnik, Roxana Bydłowska, Paulina Partyka, Karolina Haran – Haczkiewicz.

W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy Mrozowskiej nr 1 – 9

8. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Dorotę Niemiec oraz Sabinę Budzińską. Wieczny odpoczynek…

Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa