OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 X 2018 R

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.10.2018 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00.

2.Trwa miesiąc październik – miesiąc różańcowy. W dni powszednie nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30, w sobotę po mszy św. porannej, w niedzielę o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej modlitwie, zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz dzieci przygotowujące się do rocznicy I Komunii św.

3. W najbliższy piątek odwiedziny chorych od godz. 9.30.

4. W sobotę 13. października nabożeństwo fatimskie. Msza św. wyjątkowo o godz. 18.00 połączona z procesją i modlitwą różańcową.

5. W najbliższą niedzielę obchodzimy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. W tym dniu wzorem lat ubiegłych odbędzie się kwesta na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które funduje stypendia dla uzdolnionej młodzieży z całej Polski. W niedzielę o godz. 16.00 w hołdzie św. Janowi Pawłowi II o godz. 16.00 wystąpi p. Marcin Malinowski. W jego wykonaniu koncert pieśni religijnej „ Od serca do serca”. Serdecznie zapraszamy.

6. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali na rzecz naszego seminarium duchownego płody rolne lub ofiary pieniężne.

Niedziela 7 X 2018 r

godz. 8.00 – w int. członków Żywego Różańca

godz. 11.00 – + Marian Kowalewski (27.r. śmierci)

godz. 19.00 – ++ Mirosława, Czesław z rodz. Rzeźnik, za zmarłych

rodziców i rodzeństwo z obu stron

Poniedziałek godz. 18.00 – ++ Józefa, Stefan Zagalak, Helena, Czesław

Rybotyccy, za ich rodziców

Wtorek godz. 18.00 – + Anna Radomska

Środa godz. 18.00 – + Józefa Wysocka (int. od sąsiadów: rodz. Mazur, Kozera, Madanowscy)

Czwartek godz. 18.00 – ++ Jadwiga, Stanisław Olczyk

Piątek godz. 18.00 – + Józefa Wysocka (od rodz. Śnieżaków)

Sobota godz. 18.00 – za zmarłych w czyśćcu cierpiących

Niedziela 14 X 2018 r

godz. 8.00 – ++ Wacława, Tadeusz Bedlińscy

godz. 11.00 – ++ Jan, Antonina, Ryszard, Janina z rodz. Biszczak

godz. 19.00 – ++ Józefa Wysocka, Piotr Wysocki, za zmarłych z rodz.

Wysockich i Suszyckich

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i kwiatową dekorację.

W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy Dolnobrzeskiej nr 11, 11a, 13, 15.

Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa