OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29 VII 2018 R

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

29.07.2018 r.

1. Dzisiaj przeżywamy XVII niedzielę zwykłą.

2. W czwartek 2. sierpnia wyrusza XXXVIII Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę. Duchowych uczestników pielgrzymki i wszystkich chętnych zapraszamy w najbliższą sobotę na godz. 20.00 na wieczorny apel pielgrzymkowy.

3. W czwartek 2.sierpnia po mszy św. spotkanie rady parafialnej.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.30.

5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 8.00.

6. Od południa 1 VIII do północy 2 VIII w związku z franciszkańskim świętem Matki Bożej Anielskiej można uzyskać odpust porcjunkuli.

7. Serdeczne podziękowanie wszystkim wspierającym prace renowacyjne w naszym kościele. Za tydzień miesięczna, parafialna zbiórka związana z odnawianiem wnętrza naszego kościoła.

Niedziela 29 VII 2018 r.

godz. 8.00 – + Józefa Makowska (w rocz. śmierci – od Zofii Gnyp)

godz. 11.00 – w 18.r.urodzin Dominiki Banaś z prośbą o zdrowie, Boże

błog. i opiekę MB a także za jej rodziców

godz. 19.00 – ++ Andrzej Kula (2.r.śmierci) Henryk Kula

Poniedziałek godz. 18.00 – + Piotr Suchiński, za zmarłych rodziców: Jana i

Helenę.

Wtorek godz. 18.00 – + Wojciech Krężel, za zmarłych z rodziny

Środa godz. 18.00 – + Jarosław Dąbrowski

Czwartek godz. 18.00 – w 3.r. urodzin Adasia

Piątek godz. 18.00 – o spokój duszy Marii Drelich w 3.r.śmierci

Sobota godz. 8.00 – + Marian Legieć – o radość życia wiecznego

Niedziela 5 VIII 2018 r.

godz. 8.00 – int. Żywego Różańca

godz. 11.00 – w int. Janiny Kruszelnickiej w 85.r. urodzin

godz. 19.00 – w int. Kacpra w 22.r.urodzin

8. Składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę: Maria i Marian Sierota, Wiesława Gawłowska, Anna, Michasia i Ola Tomkowicz, Krzysztof i Martyna Iwańscy, Maria Legieć oraz rodz. pp. Chmielewskich i Mikołajek

W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy ulicy T.Kościuszki nr 29, 31.

Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa