OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 V 2018 R

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

13.05.2018 r.

1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 17.00 nabożeństwo Fatimskie z procesją.

2. We wtorek 15 V spotkanie Rady Parafialnej po mszy św. na plebanii, natomiast o godz. 19.00 w naszym kościele spotkanie rodziców, których dzieci jadą do Hiszpanii z ks. Jarosławem Filipiakiem.

3. W sobotę 19 V przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego w naszym kościele czuwanie modlitewne. Początek o godz. 21.00. Nabożeństwo majowe w sobotę po porannej mszy św. o godz. 8.00.

4. Do 24.05. b.r. trwa zbiórka tzw. elektrośmieci. Jej celem jest pozyskanie środków na cele misyjne.

5. Serdeczne podziękowanie wszystkim wspierającym prace renowacyjne w naszym kościele.

Niedziela 13 V 2018 r.

godz. 8.00 – ++ Daniela, Stefan Baran, za rodziców z obu stron

godz. 11.00 – w int. Michalinki w 4.r. urodzin

godz. 19.00 – + Marcin Kowal

Poniedziałek godz. 18.00 – dziękczynna za sakrament bierzmowania Karoloiny

i Franciszka z prośbą o opiekę i łaskę Boża na dalsze życie

Wtorek godz. 18.00 – ++ Zofia, Kazimierz, Ludwik, Olga

Środa godz. 18.00 – ++ Jan Stanisławski (29.r.śm.), Alina Stanisławska

Czwartek godz. 18.00 – + Barbara Więcław (od Oli z rodziną z Niemiec)

Piątek godz. 18.00 – w int. parafian

Sobota godz. 8.00 – w int. parafian

Niedziela 20 V 2018 r.

godz. 8.00 – ++ Maria, Jadwiga, Marek, Eugeniusz Łukowscy

godz. 11.00 – w int. Ignacego, Józefa Bartoń (chrzest)

godz. 19.00 – ++ Bronisław, Paulina, Kazimierz z rodz. Miesiąc, Anna,

Paweł, Jan

6. Składamy serdeczne podziękowanie za sprzątanie naszego kościoła i jego udekorowanie: Elżbieta i Andrzej Adamus, Eugenia Kruszelnicka, Stanisława Czarnecka, Stanisława i Agnieszka Przędziuk, Eugenia Janiak, Kazimiera Adamus, Teresa, Jan Gospodaryk i Stefania Gospodaryk.

Osobne podziękowanie tej anonimowej osobie, która przyczyniła się do udekorowania figury MB Fatimskiej.

W tym tygodniu o przygotowanie kościoła prosimy rodziców tych dzieci, które obchodzą rocznicę I Komunii św.

Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa