OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 V 2018 R

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

6.05.2018 r.

1. Dzisiaj o godz. 16.00 w naszym kościele odbędzie się projekcja filmu „Życia nie można zmarnować” w reżyserii Krzysztofa Tadeja. Film jest opowieścią o dwóch polskich zakonnikach zamordowanych w Peru w 1991 roku. Franciszkanie konwentualni o. Michał Tomaszek i o. Zbigniew Strzałkowski w momencie zabójstwa mieli niewiele ponad trzydzieści lat. To fascynująca opowieść o ich ciekawym życiu i trudnej misyjnej działalności. Po projekcji spotkanie z reżyserem filmu.

2. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 18.30

3. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Za tydzień w niedzielę 13 V nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 17.00. Z figurą Matki Bożej Fatimskiej udamy się w procesji różańcowej, która zakończy się przy krzyżu na cmentarzu.

4. W piątek 11 V rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. Do 24.05. b.r. trwa zbiórka tzw. elektrośmieci. Jej celem jest pozyskanie środków na cele misyjne.

Niedziela 6 V 2018 r.

godz. 8.00 – int. Żywego Różańca – w int. młodzieży maturalnej

godz. 11.00 – ++ Adam Dziwer (10.r.śmierci), Waldemar Dziwer, za

zmarłych rodziców z obu stron