OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29 IV 2018 R

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

29.04.2018 r.

1. Od najbliższego wtorku rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W dni powszednie – po wieczornej mszy św., w niedzielę o godz. 17.00. W sobotę 5 V nabożeństwo majowe o godz. 18.00.

2. W czwartek 3 V przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego. Nabożeństwo majowe o godz. 17.00.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.30. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

4. W środę 2 V po mszy św. spotkanie zelatorek Żywego Różańca.

5. 6. maja o godz. 16.00 w naszym kościele odbędzie się projekcja filmu „Życia nie można zmarnować” w reżyserii Krzysztofa Tadeja. Film jest opowieścią o dwóch polskich zakonnikach zamordowanych w Peru w 1991 roku. Franciszkanie konwentualni o. Michał Tomaszek i o. Zbigniew Strzałkowski w momencie zabójstwa mieli niewiele ponad trzydzieści lat. To fascynująca opowieść o ich ciekawym życiu i trudnej misyjnej działalności. Po projekcji spotkanie z reżyserem filmu.

6. Do 24.05. b.r. trwa zbiórka tzw. elektrośmieci. Jej celem jest pozyskanie środków na cele misyjne.

Niedziela 29 IV 2018 r.

godz. 8.00 – o łaskę zdrowia i Boże błog. dla Jana Pawliszaka i jego

rodziny

godz. 11.00 – ++ Maria i Lubomir Żołnierczyk w rocz. śmierci

godz. 11.00 – w int. Czesławy Rybotyckiej (70.r. urodzin)

godz. 19.00 – ++ Katarzyna, Marian Mach

Poniedziałek godz. 18.00 – + Marian Legieć – o radość życia wiecznego

Wtorek godz. 18.00 – w int. Zosi i Filipka z okazji narodzin i sakramentu chrztu

św.

Środa godz. 18.00 – + Danuta Surowiec (30. dzień po pogrzebie)

Czwartek (Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski)

godz. 8.00 – + Stanisław Partyk (4.r.śmierci)

godz. 11.00 – ++ Jan, Stanisław, Honorata, Szymon Lalewicz i ich

krewni

godz. 18.00 – + Maria Kochańska (od koleżanek z pracy)

Piątek godz. 18.00 – + Marian Legieć (od Lucyny i Janusza z Linden)

Sobota godz. 8.00 – o wszelkie łaski Panu Bogu wiadome

Niedziela 6 V 2018 r.

godz. 8.00 – int. Żywego Różańca – w int. młodzieży maturalnej

godz. 11.00 – ++ Adam Dziwer (10.r.śmierci), Waldemar Dziwer, za

zmarłych rodziców z obu stron

godz. 19.00 – ++ Stanisław, Stanisława Gnyp (od Zofii Gnyp)

7. Składamy serdeczne podziękowanie za sprzątanie naszego kościoła i jego udekorowanie: Katarzyna Litwin, Romuald Turowski, Ewa Półtorak, Arleta Sikorska, Danuta Gienibor, Czesława Łabuz, Maria Baryluk, Elżbieta i Zenon Sobiech.

W tym tygodniu o przygotowanie kościoła prosimy rodziny zamieszkałe przy Lipowej nr 13,15,16,18,20.

Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa