OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 VII 2017 R

XIII  NIEDZIELA ZWYKŁA

2.07.2017 r.

1.Dzisiaj I niedziela miesiąca lipca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.W tym tygodniu I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.30.

3.Kończy się peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej wśród rodzin mieszkających przy ul. Lipowej. Mieszkańców z tej ulicy zapraszamy na mszę św. w najbliższą środę. W ten dzień peregrynacja rozpocznie się wśród rodzin zamieszkałych przy ul. Górnej.

4.W sobotę 8. lipca wyrusza z Mrozowa piesza pielgrzymka do Świętych Schodów w Sośnicy. Początek o 5.45 przy kościele w Mrozowie. Trasa liczy 24 km.

1. Zapraszamy do udziału w 26. Pielgrzymce Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę . Odjazd autokaru 9. lipca b.r. o godz. 5.00 z okolic kościoła w Miękini. Zapisy u p. Marii Hubaj lub u ks. Proboszcza.

INTENCJE  MSZALNE W TYGODNIU:

Niedziela  2 VII 2017r.

godz. 8.00 – w int. Żywego Różańca

godz. 11.00 – w int. Magdaleny i Adama Pankowskich w 1.r. ślubu z

prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia (proszą rodzice z

dziadkami)

godz. 19.00 – + Marian w rocznicę śmierci, za jego rodziców

Poniedziałek  godz. 18.00 –  ++ Janina, Stanisław, Marianna,Franciszek

Partyka, Władysława i Jan Pawka

Wtorek   godz. 18.00 –  + Janina Kosowska i za zmarłych z rodziny

godz. 14.00 – msza św. pogrzebowa

Środa   godz. 18.00 – + Krystyna Kowal (3.r.śmierci), Genowefa Krynigier Czwartek  godz. 18.00 – + Zdzisław Pstrowski

Piątek    godz. 18.00 – ++ Józef, Andrzej Grudzińscy, za zmarłych rodziców

Sobota   godz. 8.00 – w int. Parafian

godz. 15.00 – msza św. ślubna

Niedziela  9 VII 2017r.

godz. 8.00 – w 30.r. ślubu Małgorzaty i Andrzeja Turkiewiczów (int.

od mamy)

godz. 11.00 – w 85.r. urodzin Heleny Michałków

godz. 19.00 – ++ Paulina, Józef Brzezińscy, za zmarłych rodziców

1. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie i dekorację naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę: Małgorzata i Alicja Chilińskie, Urszula Tomkowicz, Alicja i Marta Kawa, Marta Filejska, Danuta i Zbigniew Tokarczykowie.

W tym tygodniu przygotowaniem kościoła zajmą się rodziny narzeczonych.

„ Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa”