OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1 XI 2012 R.

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 1 LISTOPADA 2012 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     Dziś po południu o 14-tej procesja na cmentarzu z modlitwami za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, a w duchowej łączności za wszystkich naszych zmarłych i dusze w czyśćcu cierpiące. O 19-tej ostatnia Msza świąteczna ofiarowana za wszystkich kapłanów – i tu pracujących w Miękini i z którymi w życiu spotkaliśmy się.

Jutro Dzień Zaduszny; Msze św. o 8-ej, 9.45 i 17-tej. W sobotę o 8-ej i o 16-tej w Lubiatowie. W niedzielę bez zmian. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, a więc adoracyjna, a po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Przygotowanie kościoła na niedzielę powierza się rodzinom z Wrocławskiej 2 – Babisom-Pawlikowskim, 1 – Gawrysiom, 3 – Adamczykom i Niemcom.

Wypominki w Tygodniu Modlitw za Zmarłych według ustalonego porządku. Zgłoszenia można jeszcze składać, a kartki wypominkowe przy bocznym ołtarzu, na stoliku z prasą i na chórze.

Miło mi zakomunikować i poinformować naszych Parafian, że została otwarta strona internetowa naszej Parafii. Adres: parafiamiekinia.pl .  Stronę prowadzi  p. Olaf Burdziakowski. Niech dzień Wszystkich Świętych będzie oficjalnym dniem inauguracji naszej strony. Zapraszam do odwiedzania i współpracy.

 

MSZE ŚWIĘTE:

Sobota, 3/XI – 8.oo – za wszystkich zmarłych z wypominkami;

16.oo – LUBIATÓW – za wszystkich zmarłych;

NIEDZIELA, 4/XI

8.oo – za +Szczepana Haczkiewicza

9.45 – za +Jerzego Uziaka i wszystkich zmarłych z rodziny Uziaków,

Za +Narcyza Maziara i wszystkich zmarłych z rodziny Maziarzów,

Za +Jacka Waląga oraz zamarłych z rodziny Lacnych;

11.3o – intencja Żywego Różańca (zmiana tajemnic)

19.oo – za +Zbigniewa Chilińskiego.

 

SŁOWO NA ROZESŁANIE

„Błogosławieni jesteście …”(Mt 5,11) – niech te słowa brzmią w naszych uszach mobilizując nas do godnego, dobrego życia, którego celem jest sam Bóg.. / z BK, nr 6, ks. Piotr Winkler/