OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 VIII 2015 R.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

30.08.2015 r.

1. Od 1 IX w naszej parafii praktykę duszpasterską będzie odbywał akolita Tomasz Kowalski, którego serdecznie witamy.
  1. W związku z nowym rokiem szkolnym i katechetycznym 1 IX o godz. 18.00 będzie sprawowana msza św. połączona z poświęceniem tornistrów i przyborów szkolnych.
  1. W środę po mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  1. Nasz odpust parafialny odbędzie się 09. 2015 r. O godz. 13.00 mszę św. odprawi i homilię wygłosi rektor MWSD we Wrocławiu ks. Adam Łuźniak.

W związku z tym nie będzie mszy św. o godz. 11.00. Intencja (+ Marian Kowalewski) będzie odprawiona w czasie sumy odpustowej o godz. 13.00.

Tego samego dnia o 16.30 spektakl teatralny poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Spowiedź przed odpustem w sobotę od 16.30 do 18.00

1. W tym tygodniu I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od 9.30. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. z godz. 8.00
  1. INTENCJE MSZALNE W TYGODNIU:

Niedziela (30 VIII) godz.8.00 – + Franciszek Kawa i za zmarłych rodziców

obojga stron

godz. 11.00 – z okazji 15.r. ślubu Marleny i Olafa, w int.

rodziny

godz. 19.00 –   w int. parafian

Poniedziałek+ Wojciech Krężel (od szwagra Leszka z rodziną)

Wtorekza zmarłych z rodziny Kopeć i Wojszczyk i za zmarłych z obu stron

Środa+ Wojciech Krężel (od Danuty z Mariuszem)

Czwartek – + Wojciech Krężel (od siostry Małgorzaty i jej męża Kazimierza)

Piątek – prośba o zdrowie dla Marty Fabisz

Sobota godz.8.00+ Jan Czajkowski (30. dzień po pogrzebie)

Niedziela (30 VIII) godz.8.00 – int. Żywego Różańca

godz. 13.00 – + Marian Kowalewski

godz. 13.00 – w int. Ks. Proboszcza

godz. 19.00 – + Mirosława Rzeźnik (2.r.śmierci), za

zmarłych rodziców i rodzeństwo z obu stron

1. Podziękowanie za sprzątanie i dekorację naszego kościoła dla rodziny państwa Jaworeckich z ul. Akacjowej oraz p. Jadwigi Suchińskiej..

W tym tygodniu przed odpustem prosimy rodziny zamieszkałe w Klęce, Radę Parafialną oraz tych,którzy chcieliby pomóc.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

„ Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa”