OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 VIII 2015 R.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.08.2015 r.

1. Serdecznie dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas za przeprowadzenie akcji „Wyprawka dla żaczka”.
  1. Dziękujemy tym, którzy oddając zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny wzięli udział w „Pomocy Kościołowi w potrzebie”.
  1. W przyszłą sobotę msza św. o 7.45 z uwagi na konferencję księży we Wrocławiu.
  1. Nasz odpust parafialny odbędzie się 6.09. 2015 r
    O godz. 13.00 mszę św. odprawi i homilię wygłosi rektor MWSD we Wrocławiu ks. Adam Łuźniak.W związku z tym nie będzie mszy św. o godz. 11.00. Intencja (+ Marian Kowalewski) będzie odprawiona w czasie sumy odpustowej o godz. 13.00.
    Tego samego dnia o 16.30 spektakl teatralny poświęcony św. Janowi Pawłowi II.
  1. 26.08. 2015 r. Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. o godz. 18.00. Wieczorem o 20.30. Apel Maryjny.

1. INTENCJE MSZALNE W TYGODNIU:

Niedziela (23 VIII) godz.8.00 – ++ Maria, Jadwiga, Marek, Eugeniusz

Łukowscy

godz. 11.00 – ++ Józefa, Wiktor Ciechowscy (int. od syna i

synowej z Pomorza – Świdwin)

godz. 19.00 –   + Szczepan Haczkiewicz i za zmarłych

rodziców z obu stron

Poniedziałekw int. parafian

Wtorek++ Józefa, Józef Schwejser

Środaw int. Kacpra w 19.r. urodzin o łaskę zdrowia i rozeznania życiowego

powołania

Czwartek – + Wojciech Krężel (30. dzień po pogrzebie)

Piątek – + Wojciech Krężel (od rodz. Zyśków)

Sobota godz.7.45+ Wojciech Szwejser (30. dzień po pogrzebie)

Niedziela (30 VIII) godz.8.00 – + Franciszek Kawa i za zmarłych rodziców

obojga stron

godz. 11.00 – z okazji 15.r. ślubu Marleny i Olafa, w int. rodziny

godz. 19.00 – + Wojciech Krężel (od teścia Stefana)

1. Podziękowanie za sprzątanie i dekorację naszego kościoła dla rodziny państwa Haczkiewiczów i Partyków. W tym tygodniu prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Młyńskiej 2, Akacjowej 3 i pozostałe mieszkające na tych ulicach, które jeszcze nie były proszone.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

„ Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa”