OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 9 VIII 2015 R.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

9.08.2015 r.

1. Dzisiaj uroczystości rocznicowe w Wilkszynie z udziałem ks. Arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego. Msza św. o godz. 13.00.
  1. W najbliższą środę 12..08.2015 r. po wieczornej mszy św. zebranie Rady Parafialnej w związku z przygotowaniem do odpustu parafialnego 6.09.2015 r..
  1. Nasz odpust parafialny odbędzie się 09. 2015 r. O godz. 13.00 mszę św. odprawi i homilię wygłosi rektor MWSD we Wrocławiu ks. Adam Łuźniak. W związku z tym nie będzie mszy św. o godz. 11.00. Intencja (+ Marian Kowalewski) będzie odprawiona w czasie sumy odpustowej o godz. 13.00

1. Serdeczne podziękowanie za wpłaty na konto parafialne, przeznaczone na remont naszego kościoła. Innym sposobem wsparcia tego celu są ofiary składane do skarbonek z napisem: „Remont kościoła”.
  1. Serdeczne podziękowanie różnym formacjom i wszystkim osobom za pracę przy usuwaniu modrzewi rosnących przy murze kościelnym.
  1. 15. VIII przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. z poświęceniem ziół i kwiatów według porządku niedzielnego. Dodatkowo o godz. 14.00 msza św. dożynkowa, rozpoczynająca w naszej miejscowości Festiwal Lata.
  1. INTENCJE MSZALNE W TYGODNIU:

Niedziela (9 VIII) godz.8.00 – ++ Andrzej, Leokadia Grabiec, za zmarłych

dziadków z obu stron oraz zmarłych z całej

rodziny z obu stron

godz. 11.00 – za zmarłych z męskiej Róży Różańcowej:

++ Stanisław Chmieluk, Roch Duś, Józef Gąsior,

Zenobiusz Gospodaryk, Julian Misiak, Stanisław Paź

godz. 19.00 – ++ Stefania, Stefan, Włodzimierz Cyran, Janina

Tarnowicz

Poniedziałek+ Franciszek Dżedżora (3.r. śmierci) i za jego zmarłych

rodziców

Wtorek+ Elżbieta Ochej

Środaw int. Kaliny i Pawła Babików (na zakończenie miodowego

miesiąca)

Czwartek – w int. Ilony i Mateusza Jasińskich (na zakończenie miodowego

miesiąca)

Piątek – + Robert Szaniawski (1.r.śmierci)

Sobota (15 VIII) godz.8.00 – + Zdzisław Marcinowski

godz. 11.00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla

Marianny Jaworskiej oraz Marysi Banaś

godz. 14.00 – msza św. dożynkowa

godz. 19.00 – + Cecylia Fabisiak 92.r.śmierci), + Mieczysław

Fabisiak

Niedziela (16 VIII) godz.8.00 – o Miłosierdzie Boże dla + Marianny

(6.r.śmierci), ++ Stanisław, Maria, Jadwiga i za

zmarłych z rodziny

godz. 11.00 – dziękczynno – błagalna w int. Bernadetty i Marcina w 2.r.ślubu

godz. 19.00 – w int. Anny i Ryszarda Różewiczów w 35.r.ślubu

1. Podziękowanie za sprzątanie i dekorację naszego kościoła dla p. Marianny Jaworskiej, Magdaleny i Pawła Banasiów, rodziny Osieckich i Koziarów, p. Marii Biszczak, Pauliny i Małgorzaty Kunik oraz p. Marty Górka.

W tym tygodniu prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Dolnobrzeskiej 8,9,11,11a oraz ul. Akacjowej 6.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

„ Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa”