OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 VII 2015 R.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

5.07.2015 r.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. z godz. 8.00.
  1. Parafialny Zespół Caritas prowadzi akcję „Tornister dla żaczka”. Polega ona na przygotowaniu wyprawki szkolnej dla potrzebujących dzieci z naszej parafii. Kto chciałby wesprzeć tę inicjatywę może złożyć swoją ofiarę na zakup potrzebnych przyborów do oznaczonych skarbonek.
  1. W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy prace remontowe we wnętrzu naszej świątyni. Bardzo serdecznie dziękujemy p. Hubajowi, Nawłoce, Bartoniowi, Łachowi, Łazowskiemu, Sołonickiemu, Wodejko i Ziemiańskiemu za usunięcie boazerii. Kierujemy teraz do Urzędu Konserwatorskiego stosowne pisma przed podjęciem dalszych prac, które będą wymagały środków finansowych. Dlatego za wszelki gest i hojność serca bardzo dziękujemy.
    Numer parafialnego konta: 63 9589 0003 0260 5614 2000 0010Wszystkim ofiarodawcom odwdzięczamy się naszą modlitwą w czasie Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę.

1. 12 lipca (niedziela) – XXIV Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy.
  1. INTENCJE MSZALNE W TYGODNIU:

Niedziela (5 VII) godz.8.00 – int. Żywego Różańca

godz. 11.00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Artura

(5.r. urodzin) i Tomasza (1.r. urodzin)

godz. 19.00 – ++ Paulina, Józef Brzezińscy i za zmarłych

rodziców z obu stron

Poniedziałekw int. parafian

Wtorek+ Halina Korzeniowska (od rodziny Osieckich)

Środaw 40 r. śmierci Szymona Lalewicza o radość wieczną oraz za zmarłych

Honorata, Jan, Stanisław

Czwartek – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Michała (5.r.urodzin) i Jego

taty Tomasza (35.r.urodzin)