OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 XII 2014 R.

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU   7 XII 2014r.

1. 1. Przeżywamy dzisiaj pierwszą, adoracyjną niedzielę miesiąca a zarazem Drugą Niedzielą Adwentu.

1. W trzecim tygodniu adwentu rozpoczną się spowiedzi św. w parafiach naszego dekanatu. Szczegółowy plan spowiedzi św. podany jest w gablocie przy wejściu do naszego kościoła.

1. Pod hasłem „Dziecko sercem rodziny” przebiegać będzie tegoroczne Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Po raz 21 w parafiach na terenie całego kraju rozprowadzane są świece, z których dochód przekazywany jest na pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom. Również w naszej parafii są do nabycia takie świece na wigilijny stół /duże i małe/.

1. Dziś podobnie jak w minioną niedziele przekazywane są rodzinom poświęcone opłatki wigilijne

1. W tym tygodniu roraty codziennie o godz. 17.00, a w sobotę o godz. 8.00

1. W najbliższy wtorek 9 XII o godz. 18.00 na plebanii zebranie rady parafialnej

1. Kalendarz liturgiczny w bieżącym tygodniu:

8 XII – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu będą sprawowane dwie msze św.; o godz. 8.00 i 17.00

13 XII – wspomnienie św. Łucji

1. INTENCJE MSZALNE W TYGODNIU:

Niedziela (7 XII ) godz.8.00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków

Żywego Różańca oraz ich rodzin / zmiana

tajemnic różańcowych !!!/

godz.11.00 – + Jan Wołkowski i za zmarłych z rodziny

Wołkowskich i Nowakowskich